Skala - Letovisko

Skala je přímořské letovisko, které leží na jihovýchodě ostrova Kefalonie asi 12 km od přístavu Poros. Hezká oblázkovo-písečná pláž, která v některých místech nabývá zvláštní oranžový nádech, každý rok kandiduje na modrou vlajku EU. Pláž je lemovaná piniemi. Pokud máte rádi větší soukromí, naleznete jej opodál mezi obrovitými balvany, které vytvářejí kouzelné zátoky a skrýše, nebo v malých zátokách, které jsou pod úrovní komunikace, která vede do Porosu. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky a provozovat nejrůznější vodní sporty. Ve Skale naleznete řadu restaurací, taveren, kaváren, obchodů a barů.

Nedaleko Skaly můžete navštívit ruiny staré románské vily ze 3. stol. př.n.l. s překrásnou mozaikovou podlahou a malými lázněmi. V okolí Skaly se nalézají i zbytky Apollónova chrámu ze 7. stol. př.n.l. a malý kostelík Agios Georgios.

Transfer

Transfer z letiště (cca 35 km) potrvá asi 1 h (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Skale

Taverny, restaurace, bary, bankomat, obchody, internetová kavárna, jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově s možností vodních sportů, pronájem lehátek a slunečníků, pronájem dopravních prostředků přes zástupce Viamare

Zástupce Viamare do místa dojíždí jen na základě telefonické výzvy.

Ve Skale Viamare doporučuje

PORTO SKALA - Skala
Last Minute
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
BazénKlimatizaceVýhled na mořeWi-Fi (bez záruky)

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour