Benitses - Letovisko

Letovisko Benitses bylo původně malá vesnice, jejíž obyvatelé se živili především rybolovem. Ačkoliv se později stalo vyhledávaným turistickým resortem, stále si zachovává svojí původní poklidnou atmosféru a proto je vhodným místem k odpočinku. Je situované na východním pobřeží ostrova Korfu a vzdálené pouhých cca 12 km od hlavního města Korfu, kam se lze dostat místní autobusovou dopravou. Celá oblast je obklopena krásnou zelenající se krajinou, která nabízí svým návštěvníkům spoustu možností pro pěší výlety do okolí této malebné přímořské osady. Za návštěvu stojí určitě také místní Muzeum mušlí, kde lze kromě různých lastur a schránek obdivovat unikátní mořské živočichy.


Pobřeží Benitses je lemováno převážně oblázkovými nebo kamenitými plážemi, které byly pro své čisté a průzračné moře oceněny modrou vlajkou EU. Místní i okolní pláže jsou vhodné pro šnorchlování a potápění. Jejich nespornou výhodou je to, že i během hlavní sezóny nebývají přeplněné. Nechybí zde provozovny vodních sportů a k pronajmutí slunečníky a lehátka. Z malého přístavu odplouvají čluny, jenž pořádají výlety na nedalekou řeckou pevninu a nebo do hlavního města ostrova Korfu.


Transfer


Transfer z letiště (cca 10 km) potrvá asi 25 min. (v závislosti na provozu).


To nejdůležitější o KORFU - BENITSES


Taverny, restaurace, kavárny, bary, informační centrum, supermarkety, ochody se suvenýry, internetové kavárny, lékař, lékárna, půjčovna jízdních kol, internetové kavárny.


Zástupce Viamare do místa dojíždí jen na základě telefonické výzvy.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour