Nissaki - Letovisko

Osada Nissaki se nalézá na jižním úbočí největšího pohoří ostrova Korfu Pantokratoru. Hotely v Nissaki jsou zpravidla umístěny mezi okružní komunikací a pobřežím. Ve vesničce Nissaki žije pouze asi 150 stalých obyvatel. Nenaleznete zde hlučné bary ani diskotéky a jen málo obchodů.


Pláž je krásná a pokud zvolíte některý z místních hotelů, můžete zde prožít příjemnou i rodinnou dovolenou. Velkou výhodou tohoto místa je snadné spojení do hlavního města Korfu. Můžete si tak užívat i večerní atmosféru tohoto výjimečného hlavního města.


Nedaleko malého starého přístavu Nissaki je příjemná taverna, která se nazývá Parea. Parea je vyhledávaná restaurace i obyvateli z jiných částí ostrova Korfu. Do starého přístavu Nissaki stojí za to zajet, i když bydlíte v jiné části ostrova. Naleznete zde pár taveren s prostornými terasami, odkud je krásný výhled na moře a můžete se také vykoupat a odpočinout si na pěkné pláži.


Transfer


Transfer z letiště (cca 28 km) potrvá asi 1 h. (v závislosti na provozu)


To nejdůležitější o KORFU - NISSAKI


Krásné koupání, možnost pronájmu lehátek a slunečníků, potápění a šnorchlování. Taverny, obchod. Větší možnosti nakupování a zábavy jsou v sousedním letovisku Barbati (cca 2 km). Možnost pronájmu dopravních prostředků a zakoupení výletů přes zástupce Viamare.


Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour