Tigaki - Letovisko

Letovisko Tigaki se nalézá na severním pobřeží ostrova Kos. Od hlavního města Kos ho dělí 12 km. Mezi oběma místy funguje pravidelná autobusová doprava. Jedná se spíše o klidné místo ideální pro odpočinek, které ale nabízí svým návštěvníkům vše, co by mohly během své dovolené potřebovat.
Celá oblast je protkána bujnou vegetací a je známá především díky 10 km dlouhé pláži s průzračně křišťálovou vodou, která byla již mnohokrát oceněna modrou vlajkou EU. Pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi.

Tigaki nabízí svým návštěvníkům také spoustu možností jak si zpestřit svojí dovolenou. Ideální povětrností podmínky lákají milovníky windsurfingu a jachtingu. Cílem pěších výletů po okolí se mohou stát nedaleké mokřady, kde sídlí hejna vzácných ptáků. Procházku je možné zakončit v některé z místních taveren. V místě jsou také obchody, kde lze zakoupit vše potřebné od suvenýrů až po potraviny.

Transfer

Transfer z letiště (cca 17 km) potrvá asi 30 minut (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o KOS - TIGAKI

Pláž dlouhá 10 km s možností pronájmu slunečníků a lehátek. Taverny, bary, diskotéky, obchody, bankomat, vodní sporty, lékař. Lékárna je v nedalekém hlavním městě Kos.

Zástupce Viamare do místa dojíždí jen na základě telefonické výzvy.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour