Souda - Letovisko

Souda je malá osada na jižním pobřeží ostrova Kréta, kterou najdete na skalnatém úbočí nad mořem asi 3 km na západ od letoviska Plakias. Tato oblast je proslulá nádhernou písčito-oblázkovou pláží Souda a dalšími malými oblázkovými plážemi. Oblíbené jsou dvě malé pláže Fotinari a Rodakino. U pláže Souda je vyhlášená taverna Galini, kde výborně vaří a kde se dělají řecké večery s živou řeckou hudbou. Další dobrou tavernu naleznete asi 200 m od pláže Souda.

Do letoviska Plakias se dostanete buď dopravním prostředkem nebo pěšky po asfaltové komunikaci. Místo je ideální pro ty, kteří mají rádi malé osady a soukromí na plážích. Toto místo vyhledávají aktivní návštěvníci, kteří mají rádi vycházky do hor a do přírody a rádi objevují zajímavá místa bez masového turismu.

Transfer

Transfer z letiště Chania či Heraklion (Chania 102 km, Heraklion 123 km) potrvá asi 2 h. (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Soudě

Nádherná písečná pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků, dvě taverny. Vše ostatní co k dovolené potřebujete, je v letovisku Plakias, ve kterém naleznete i kancelář zástupce Viamare, kde si můžete zakoupit výlety a pronajmout kolo nebo auto.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

V Soudě Viamare doporučuje

ALYKES - Souda
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
KlimatizaceVýhled na moře

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour