SOFIA   hotel - recenze

Řazení

Tereza

Plakias - báječné místo pro poklidnou dovolenou
01.02.2012
Nejhezčí dovolená - městečko menší a klidné, velmi příjemní lidé, překrásné okolí, ideální i pro aktivní dovolenou, některé dny fouká silný vítr. Opravdu krásné místo, na které se rádi budeme vracet, nádherné pláže, hornaté okolí, vstřícní lidé, z místních taveren si určitě vyberete.

Celkové hodnocení

Průměrné hodnocení nevyplněno

Byla jsem překvapena, jak příjemný hotel to je.
01.02.2012
Sofia stojí blízko centra. Je to malý a moc příjemný hotel. Kousek je do taveren a do malého přístavu, odkud také vyjíždí loď na Preveli. Plakias se mi moc líbil. Nejkrásnější je z moře. Když jste v moři a díváte se do hor, je to opravdu okouzlující pohled. V Plakias jsem byla uz několikrát, hodně se mění. Je tam hodně nových barů a kaváren. Nejpříjemnější taverny jsou okolo přístavu. Taveren je tady opravdu hodně, budete je potkávat ...

Celkové hodnocení

Průměrné hodnocení nevyplněno

maky

Skvělá dovolená na Krétě
01.02.2012
Vloni na podzim jsme se vydali na dovolenou na Kretu. Jelikoz mame radi komornejsi mista bez hotelovych komplexu, obratili jsme se na Viamare. Nakonec jsem se rozhodli pro maly rodinny hotylek Sofia ve vesnici Plakias na Jizni Krete. Dovolena byla uzasna. Bezvadne ubytovani, krasne plaze, priroda a spoustu moznosti na vylety. Byli jsme opravdu moc spokojeni a vrele vsem doporucujeme! Plakias je nejlepsi :-).

Celkové hodnocení

Průměrné hodnocení nevyplněno

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour