25 let s vámi ...

242 ­489 ­351

rezervace@viamare.cz

pobočky

Kapsali - Letovisko

Pro Váš pobyt jsme vybrali nejatraktivnější místo ostrova - malebný přístav Kapsali, který tvoří společně s Chorou jedinečný celek. Benátský hrad, starobylé město a přírodní krása oblasti je něco, co se Vám natrvalo vtiskne do paměti. Další velkou předností Kapsali je, že je chráněna před severními větry. I zde naleznete restaurace, taverny, kavárny, bary, cukrárny a obchody. Oslnivou bělostí září ze skal klášter Agios Ioannis a z moře na Vás pohlíží obrovský skalní útvar, který zde nazývají Hydra. Pláže z barevných oblázků a skvěle čisté moře uspokojí i velmi náročného milovníka koupání. Pro ty z Vás, kteří hledají při koupání soukromí, se nabízejí v blízkosti dvě malé pěkné oblázkové pláže schované mezi útesy. Na hlavní pláži si můžete pronajmout lehátka, slunečníky, kajaky, šlapací čluny, windsurfing nebo vyzkoušet vodní lyže a další vodní sporty.

Doprava

Na pravidelné lince ČSA: Praha - Athény - Praha (2 h. letu) s pokračováním na pravidelné lince Olympic Airways: Athény - Kythira - Athény (40 minut letu).
Denní lety: odlet z Prahy: 11:55, návrat: 18:05.
Noční lety: odlet z Prahy: 22:40, návrat: 7:50.
Vnitrostátní linky Athény - Kythira - Athény se řeší dle aktuálního letového řádu.

Na Vaše přání Vám zajistíme ubytování v centru Athén. Můžete tak využít jedinečné příležitosti k návštěvě pamětihodností Athén, např. Akropolis nebo Národního historického muzea. Nebudou-li navazovat letecké spoje zajistíme Vám také ubytování.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour