LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    další země >>

Klub MOJE VIAMARE / MOJE TRAVEL FAMILY

Klub MOJE VIAMARE / MOJE TRAVEL FAMILY umožňuje svým členům využívat slevy a výhody věrnostního programu MOJE VIAMARE / MOJE TRAVEL FAMILY. Při zakoupení zájezdu přes klientský účet MOJE VIAMARE / MOJE TRAVEL FAMILY může každý člen klubu MOJE VIAMARE / MOJE TRAVEL FAMILY čerpat věrnostní slevu až o 3 % vyšší, než je sleva pro ostatní klienty. Zájezd si můžete rezervovat přímo z Vašeho účtu MOJE VIAMARE / MOJE TRAVEL FAMILY. Je to jednodušší a rychlejší. Vaši aktuální věrnostní slevu (2 % nebo 3 %) společně s First Minute slevou Vám online systém MOJE VIAMARE / MOJE TRAVEL FAMILY načte automaticky při Vaší rezervaci přes Váš účet MOJE VIAMARE / MOJE TRAVEL FAMILY. Výše Vaší věrnostní slevy je trvale aktualizována.

Aktivní služby klubu MOJE VIAMARE / MOJE TRAVEL FAMILY

Slevy First Minute

Připravujeme nabídku slev FIRST MINUTE na sezonu 2024.
  • Věrnostní sleva za včasný nákup (automaticky generovaná klubem MOJE VIAMARE / MOJE TRAVEL FAMILY při rezervaci First Minute zájezdu do 31. 1. 2023 společně s aktuální First Minute slevou)
    • + 3 % (klienti, kteří alespoň 3x cestovali s VIAMARE od 1. 12. 2011)
    • + 2 % (klienti, kteří alespoň 1x cestovali s VIAMARE od 1. 12. 2011)
  • Věrnostní slevy 2-3 % lze uplatnit i na zájezdy s kombinovanou dopravou
  • Věrnostní slevy lze uplatnit na jakýkoli zájezd v rámci rodiny TRAVEL FAMILY (značky Viamare, VTT, Vítkovice Tours a Kovotour plus)
  • Výhodné slevy pro rodiny s dětmi (až 2 děti výhodně, ve vybraném ubytování děti pobyt zdarma). Nabídka ZDE.
  • Cestovní pojištění pro děti až do 18 let ZDARMA do 31. 1. 2023. Více ZDE.
  • ZDARMA praktický sportovní batoh
  • ZDARMA přednostní výběr pokoje, studia, apartmánu
  • Extra sleva až 4 % při úhradě 100 % ceny ihned u zájezdu zakoupeného v rámci akce First Minute do 31. 1. 2023

Výhody

• Dárek v destinaci. Při dosažení 1000 bodů (1 zájezd=100 bodů) získáte v destinaci dárek od naší cestovní kanceláře.
  • Přehled všech objednávek za několik posledních let
  • Jednodušší a rychlejší rezervace a objednávání zájezdů (stačí zadat jen jméno, příjmení a datum narození, a rovnou rezervujete)
  • Dokumenty k Vašemu aktuálně objednanému zájezdu (smlouva o zájezdu, pokyny na cestu a odbavení, cestovní pojištění atd.)
  • Sbírání bonusových bodů za každý zakoupený zájezd a pravidelná a trvalá aktualizace Vaší věrnostní slevy
  • Pravidelný emailing o novinkách a speciálních nabídkách na registrovaný email