Kalathos - Letovisko

Středisko Kalathos se nalézá na východním pobřeží ostrova Rhodos, nedaleko stejnojmenné vesničky, která si stále uchovává svoje kouzlo a tradice. Do hlavního města Rhodos je to cca 40 km.

Oblast je známá svými písčito-oblázkovými plážemi, které mají pozvolný vstup do moře a jsou tak ideální pro rodiny s malými dětmi. Nejznámější je pláž Kalathos Beach, která je dlouhá několik kilometrů. Na pláži je možnost pronájmu slunečníků a lehátek, ale také je zde možnost výběru ze široké nabídky vodních sportů. Najdete zde i řadu barů a příjemných taveren.

Pouhých asi 6 km od Kalathos je nádherné městečko Lindos, kde naleznete druhou nejzachovalejší akropoli Řecka. Nezapomeňte využít výborné dopravní obslužnosti a navštívit toto okouzlující městečko.

Transfer

Transfer z letiště (cca 45 km) potrvá asi 50 minut (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o RHODOS - KALATHOS

taverny, bary, možnost pronájmu lehátek a slunečníků, stanoviště vodních sportů. Možnost pronájmu dopravních prostředků a rezervace výletů přes zástupce Viamare. Další bary a taverny, obchody, pekárny, směnárnu, telefon a stanoviště taxi najdete v městečku Lindos, které je vzdáleno asi 6km

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour