Kalithea - Letovisko

Kalithea je malá osada na východním pobřeží ostrova Rhodos jen asi 8 km od hlavního města Rhodos. Do rušného letoviska Faliraki, kde jsou bary, taverny, vodní sporty, diskotéky, pekárna a lékárna je to asi 3 km. Hotely a hotelové komplexy navazují jeden na druhý a většina z nich stojí bezprostředně u moře. Aqua park je vzdálen asi 1 km. Do hlavního města, ale i do Faliraki nebo k termálním lázním se dostanete snadno i místní autobusovou dopravou.

Termální lázně Kalithea postavil v malé krásné zátoce architekt Pietro Lombardi. Lázně byly vybudovány ve 20. letech 20. stol. a patřily k velkým atrakcím ostrova Rhodos. Léčily se zde choroby kloubů, cukrovka a potíže ledvin a žlučníku. Lázně byly za 2. sv. války vybombardovány a v roce 2007 byly nákladně zrekonstruovány. Můžete se tak opět potěšit jejich orientální nádherou a vyzkoušet termální prameny, které vyvěrají z moře. Lázně jsou přístupné veřejnosti. Naleznete zde kavárnu a bar.

Transfer

Transfer z letiště (cca 25 km) potrvá asi 40 minut (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Kalithee

obchody, taverny. Další bary, taverny, obchody, diskotéky, vodní sporty, pekárna, lekárna, aqua park jsou v sousedním letovisku Faliraki vzdáleném asi 3 km.

Zástupce Viamare do místa dojíždí jen na základě telefonické výzvy.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour