Kolymbia - Letovisko

Středisko Kolymbia leží na východním pobřeží v severní části ostrova Rhodos, asi 12 km jižně od vyhlášeného letoviska Faliraki, asi 25 km od hlavního města Rhodos a 25 km od malebného městečka Lindos. Toto letovisko je stále více vyhledáváno turisty, kteří touží po příjemně strávené dovolené. Příjezdová cesta, která je lemovaná vzrostlými eukalypty rozděluje letovisko na část severní a jižní, která je považována za hlavní turistickou oblast.

Původní vesnice Kolymbia byla vystavena Italy s krásnou dlouhou eukalyptovou alejí, kterou míjíte při vjezdu do letoviska. Díky nedalekým pramenům Epta Piges (Sedm pramenů) se oblast Kolymbie pyšní bujnou vegetací. Dnes je z ní klidnější resort orientovaný především na cestovní ruch. Na promenádě v centru letoviska nechybí restaurace, bary, tradiční řecké taverny, supermarkety ani obchody se suvenýry. Většina obchodů a restaurací akceptuje platební karty.

Poloha Kolymbie na půl cesty mezi městy Rhodos a Lindos je ideálním východiskem pro návštěvu obou historických měst, stejně jako pro návštěvu dalších zajímavostí ostrova. V Kolymbii jsou jak půjčovny automobilů, tak je odsud dobré autobusové spojení do hlavních turistických cílů ostrova.

Kolymbia - pláže

Zátoka s písčito-oblázkovou pláží a křišťálově čistým mořem je obklopena skalními útesy. Pláž je zde široká s pozvolným vstupem do moře a možností pronájmu slunečníků a lehátek. Možnost vyzkoušet vodní sporty a atrakce. Dalšími plážemi, které jsou v nejbližším dosahu a rozhodně stojí za návštěvu, jsou pláže Tsambika a Stegna.

Kolymbia - výlety

Z Kolymbie lze podnikat výlety do hlavního města, údolí sedmi pramenů, Lindosu, lázní Kalithea či okolních vesniček. Za úsilí určitě stojí i výlet ke kostelíku na vyhlídku Tsambika, která se tyčí mezi Kolymbií a pláží Tsambika. Odměnou Vám bude úchvatný výhled na západní pobřeží.
Kolymbia uspokojí svojí nabídkou všechny věkové kategorie.

Transfer

Transfer z letiště (cca 35 km) potrvá asi 45 minut (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Kolymbii

Taverny, bary, kavárny, supermarkety, obchody se suvenýry, bankomaty, lékárna, půjčovna kol a skútrů, nabídka vodních sportů, turistický vláček, pronájem slunečníků a lehátek, zastávka autobusu s pravidelným spojením po celém ostrově.

Zástupce Viamare do místa dojíždí jen na základě telefonické výzvy.

V Kolymbii Viamare doporučuje

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour