Agia Paraskevi - Letovisko

Agia Paraskevi je osada, která se nalézá okolo krásné pláže stejného jména na jižním pobřeží ostrova Skiathos, které je chráněno před severními větry. Hlavní město ostrova Skiathos je vzdáleno pouze 9 km a sousední osada Platanias jen 500 m.

Osada dostala jméno podle venkovského kostelíka, který se skrývá ve stínu obrovských platanů a vysokých osik, které zasahují až k moři. Naleznete zde taverny, kavárny a na krásné písečné pláži si můžete pronajmout slunečník a lehátka. Provozují se zde i vodní sporty. 26.7. se zde každoročně slaví náboženský svátek jmeniny Agia Paraskevi.

Velkou výhodou je místní doprava, která Vás může několikrát denně dopravit do hlavního města. Toto místo je ideální pro všechny milovníky koupání. V blízkosti jsou další pláže, např. Platanias a Poros.

Transfer

Transfer z letiště (cca 14 km) potrvá asi 30 minut. (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Agia Paraskevi

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, s možností pronájmu slunečníků a lehátek (cca 8 €/set), vodní sporty, obchod, taverny, kavárna, možnost využití místní autobusové dopravy, možnost pronájmu dopravních prostředků a rezervace výletů přes zástupce Viamare.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

V Agia Paraskevi Viamare doporučuje

TELIS - Agia Paraskevi
Last Minute
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
KlimatizaceVýhled na mořeWi-Fi (bez záruky)

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour