Koukounaries - Letovisko

Koukounaries je osada na jižním pobřeží ostrova Skiathos okolo stejnojmenné pláže se zlatým pískem, která je mnohými považována za jednu z nejkrásnějších pláží ve Středozemním moři. Vzdálenost od hlavního města ostrova je pouhých 13 km. V osadě Koukounaries najdete řadu taveren, obchody a různé kiosky s občerstvením. Na pláži si můžete na několika místech pronajmout slunečník a lehátka a užívat si vodní sporty.

Malebnost krajiny podtrhuje bujná vegetace a neuvěřitelně barevné moře. Celé místo ozvláštňuje jezero Strofilia, které zde ústí do moře u malého přístavu u východní části pláže. Jezero Vám nabídne zajímavý přírodní biotop.

Velkou výhodou je místní doprava, která Vás může několikrát denně dopravit do hlavního města. Toto místo je ideální pro všechny milovníky koupání. V blízkosti jsou další pláže, např. Maratha, Megali Banana, Mikri Banana a Agia Eleni.

Transfer

Transfer z letiště (cca 18 km) potrvá asi 45 minut. (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Koukounaries

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, s možností pronájmu slunečníků a lehátek (cca 8 €/set), vodní sporty, obchod, taverny, kavárny, kiosky, možnost využití místní autobusové dopravy, lodní taxi několikrát denně do hlavního města Skiathos (cca 5 €/1 cesta), možnost pronájmu dopravních prostředků a rezervace výletů přes zástupce Viamare.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

V Koukounaries Viamare doporučuje

MARIA - Koukounaries
Last Minute
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
Klimatizace

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour