25 let s vámi ...

242 ­489 ­351

rezervace@viamare.cz

pobočky

LA MARETA vila  

Bazén
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bazén, Vhodné pro rodiny s dětmi,

Informace o ubytování

vilky
2 - 10 lůžek
bez stravování

Poloha

3 kouzelné vilky v úrodném údolí Valle de Agaete jsou začleněny do pečlivě udržovaných zahrad s tropickou vegetací, kde ovocné stromy kontrastují s působivou horskou scenérií. Celý objekt je obklopen rozličnými palmami, ovocným sadem a místní florou, takže je vhodný hlavně pro milovníky přírody a klidu. Městečko Agaete, kde najdete vše, co k dovolené potřebujete, je vzdáleno pouze 2 km. Rybářská vesnička s přístavem Puerto de las Nieves a se spoustou restaurací a kaváren s výhledem na oceán je vzdálena 3 km. V tomto přístavu se nachází i 2 menší oblázkovo-kameno-písečné pláže. Vzdálenost od hlavního města Las Palmas je 30 km, vzdálenost od letiště 60km.

Ubytování

majitel objektu pečlivě zrekonstruoval vilky včetně jejich původního vybavení tak, aby co nejvíce odpovídaly tradičnímu kanárskému stylu. Vilky si můžete pronajmout jak všechny 3 najednou (max. 10 členů), tak i jednotlivě (2-6 členů). Rozmístění vilek je řešeno tak, aby jednotlivé vilky měly pro své obyvatele zajištěno soukromí.

Vybavení pokoje

vila Casa Montana: největší vilka-maximálně pro 6 osob. Má 3 ložnice.Najdete tam 1.ložnici s manželskou postelí a salónkem (přístup po dřevěném schodišti), 2.ložnici s dvěma samostatnými lůžky a salónkem s 2 pohovkami a stolkem (přístup po dřevěném schodišti), 3. ložnici s menší manželskou postelí (cca 120 cm) je v přízemí,. Koupelna s vanou je v přízemí. Kuchyně s jídelním stolem je v oddělené budově přístupné přes malý dvorek a je určena jen pro tuto vilku. Venku je zastřešená terasa s posezením, která přísluší pouze této vilce. Vybavení: lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, kávovar, dětská postýlka, televize (bez satelitu).

vila Casa de las Flores: maximálně pro 2 dospělé osoby. Je zde ložnice s manželskou postelí a salónkem. Na vyžádání je možné rozkládací lůžko (pro dítě do 10 let). Kuchyň je v jiné budově přístupné přes dvorek a je určena jen pro tuto vilku. V koupelně je vana. Venku je zastřešená terasa s posezením. Vybavení: lednice, elektrický sporák, televize, mikrovlnná trouba, kávovar a dětská postýlka.

vila Casa Papagayo: maximálně pro 2 osoby. Najdete zde 1 ložnici s manželskou postelí a salónkem, kuchyň s kuchyňským stolem a koupelnu s vanou. Vybavení: lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, televize, kávovar, dětská postýlka.

Vybavení a služby hotelu

bazén (8×4 m), společná terasa s posezením, zahrada, zahradní gril, parkoviště.

Shrnutí

objekt vhodný hlavně pro milovníky přírody, horské scenérie a pěších výletů, kteří rádi tráví dovolenou na velice klidném a romantickém místě a kteří ocení značnou dávku soukromí.

Vzdálenosti

od pláže: cca 3 km
od centra: cca 1,5 km

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...

Ceny zájezdů HIT Viamare jsou v ceníku již po slevě.

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Gran Canaria - Praha včetně všech poplatků spojených s leteckou dopravou, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění, zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

obousměrný transfer: 2390 Kč/taxi (až pro 4 osoby)

7 důvodů proč Viamare

25 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 1 000,- Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour