25 let s vámi ...

242 ­489 ­351

rezervace@viamare.cz

Reference od našich klientů - Kefalonie

Napište nám referenci
Země
Destinace
1 2 3

Dobrý den všem v CK Viamare,
rádi bychom poděkovali za celou naši rodinu za zprostředkování dovolené na Kefalonii, v osadě Xi, studia Sofia přes Vaší CK.?

Byli jsme moc spokojení, k čemuž samozřejmě přispělo krásné počasí, teplé moře a stejně jako jindy úžasná atmosféra Řecka - navzdory některým zprávám v médiích o situaci v Řecku, nikde jsme nenarazili na prázdné obchody nebo problémy ohledně financí, či snad pohonných hmot.

Co se týká samotného pobytu, vše bylo tak, jak jste uváděli v katalogu. Byť je osada Xi "odříznutá" od světa, obchůdek pana majitele s potravinami a dalšími potřebnými věcmi fungoval skvěle i co se objednání rychle se kazících potravin týká.

Ubytování ve studiích Sofia byl dost vysoký standard. Nejvíce jsme ocenili opravdu prostornou terasu. K moři bylo skutečně blízko a písčitá pláž neměla chybu. Další výhodou těchto studií byla i klimatizace zdarma. Prostorná zahrada patřící k tomuto objektu, včetně bazénu, nebývá v Řecku také obvyklá. Tohle všechno naprosto přebilo občas zvýšenou hladinu hluku (i do pozdních nočních hodin) v blízkých tavernách.

I naší/vaší delegátce Magdě Jíchové nemáme co vytknout.

Prostě dovolená na ostrově Kefalonie se povedla a nám už teď nezbývá než se zase těšit na příští rok.

Hákovi

Dobrý den paní Kebrdlová.
Uteklo to jako voda a dovolená s Vaší cestovní kanceláří na ostrově Kefalonie je za námi.
Ráda bych Vám moc poděkovala, za úžasný servis nejen Váš, ale celé Vaší společnosti. Moje rodina byla doslova unešena nejen Vašimi službami, ale i dovolenou jako takovou.
Na náš pobyt jsme se neskutečně těšili a znáte to, když se člověk těší, obvykle se něco nepovede.
Ale vše od odletu z pražského letiště po návrat zpět bylo doslova na 1* !!!!
A věřte, že se s potěšením s krásným pocitem z dovolené podělíme s přáteli a známými.

Ještě jednou velké díky
Jitka Cermanová

Dobrý den,

Touto cestou bych moc chtěla poděkovat za krásný zájezd na Kefalonii v termínu 19.5.2015-2.6.2015 Lixouri, Sea Breeze, upřímně chválím vaší delegátku Magdu, která převedla profesionální práci delegátky v dané lokalitě a zpříjemnila celý kombinovány zájezd i přes pětihodinový prostoj lodě v Anconě a výborně se starala o všechny účastníky zájezdu...

Jana Zelenková

Dobrý den,
chtěl bych jménem 8 rodin poděkovat společnosti Viamare za letošní velmi příjemnou dovolenou na ostrově Kefalonie.

Jmenovitě především paní Julii Hybské, která se při hledání destinace úspěšně snažila vyhovět našim ne zcela triviálním požadavkům na ubytování poměrně velké skupiny osob.
A stejně tak paní Magdě Jíchové, která nám v roli delegátky na výlet bez mrknutí oka zařídila autobus i s řidičem a kdybychom potřebovali letadlovou loď, tak by ji sehnala taky. Musím říci, že paní Jíchová vyvrátila vžitou představu moji i většiny mých přátel, že delegát je člověk, který nám na úvodní schůzce koupí drink a přečte všeobecně známé informace – její znalosti Kefalonie byly pro nás velmi cenné.

Protože jsem přesvědčen, že uprostřed zuřícího konkurenčního prostředí je nejlepší pochvalou opakovaná objednávka, rádi bychom zrealizovali i dovolenou v roce 2015 prostřednictvím vaší CK. Paní Hybská ví nejlépe, že sehnat ubytování požadovaných parametrů pro 8 rodin, tj. cca 30 osob, bylo hodně složité. Protože se nám dovolená líbila, očekávám, že nás bude příští rok o 2-3 rodiny více, což hledání ještě zkomplikuje. Napište mi, prosím, jaký je pro vás nejvhodnější termín pro výběr dovolené pro takovouto skupinu – předpokládám, že to bude ještě letos a jsem připraven zahájit jednání již na podzim.

S pozdravem,
Radim Dlouhý

Dobrý den,
chtěli bychom poděkovat za krásnou dovolenou. Byli jsme na ostrově Kefalonie v době 4.7. - 15.7. a moc se nám tam líbilo.
Velmi chválíme vaší delegátku za opravdu dobrou práci. Jezdíme na ostrovy do Řecka každý rok ale pokaždé na jiný ostrov a často jinou CK. Již předloni jsme byli s vámi na ostrově Zakynthos moc spokojeni a letos tady. Moc chválíme delegáty, ubytování, organizaci, zkrátka všechno.

Děkujeme
Antonín a Věra Královi

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za nádhernou dovolenou na ostrově Kefalonie v termínu 1.-15.10.2013. Je to opravdu nádherný ostrov! Pobyt zde nám zpříjemnila skvělá delegátka Magda Jíchová - jako vynikající průvodkyně na krásném výletě po ostrově i jako člověk, který ke klientům přistupuje s vysokou profesionalitou a zároveň lidsky.
Děkuji a už se těším na další cestu s Vámi.

Marcela Mašková

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat delegátce pí. Magdě Jíchové pracující na ostrově Kefalonie za její profesionální a lidský přístup ke komplikované situaci, která se vyskytla při naší dovolené s malými dětmi. Naše nečekané problémy pomohla vyřešit s nadhledem a velmi pružným, rozhodným způsobem. Oceňujeme, že právě takové delegáty cestovní kancelář Viamare zaměstnává.

Alena

Milá paní Vejnosková,
moc Vám chci poděkovat za zařízení nádherné dovolené v ap. Chloe na Kefalonii. Myslela jsem si, že Lefkadu a její pláže nic nepřebije, ale jak jsem se zmýlila! Kefalonie je nádherný, pestrý, rozmanitý ostrov, který si nás naprosto podmanil. Projely jsme ho s dcerou křížem krážem, nejvíc jsme si asi oblíbily trasu Kiriaki - Myrtos - Assos. Nezapomenutelné výhledy. A co teprve Antisamoss, Fiskardo, park Ainos...

Ubytování bylo skvělé, dosud nám chybí to šumění moře ... Pláž Xi je luxusní, její píseček jsme ocenily zejména poté, co jsme si na mé oblíbené Petani rozbily kolena o kameny po nárazu vlny:)

Despina s Andreasem byli velice pohostinní, Magda Jíchová skvělá a obětavá.

A protože jsme s dcerou usoudily, že máme na Kefalonii ještě hodně co objevovat (příště bereme trekingové boty!) a neznáme klidnější místo na odpočinek, než je Chloe, rády bychom se tam příští rok vrátily.

Kefalonie je úžasná a její obyvatelé tak hrdí, ochotní a vstřícní.

Jo, a v taverně Alexandros na odbočce k pláži Myrtos dělá pan majitel tu nejlepší musaku na světě:)

Mějte se hezky, přeji Vám pěkné léto a hodně štěstí.
Zdraví
Alena Sojková

1 2 3

Katalog Řecko, Bulharsko 2017

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2016 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour