Kalamaki - Letovisko

Středisko Kalamaki leží na východním konci zátoky Laganas na jihovýchodním pobřeží ostrova Zakynthos asi 7 km od hlavního města Zakynthos. Na hlavní třídě letoviska Kalamaki najdete řadu obchůdků se suvenýry, bary a tavereny. Toto klidné letovisko využívají i rodiny s dětmi.


Zdejší pláže jsou opravdu krásné a jsou tvořeny jemným pískem s pozvolným vstupem do moře. Díky poloze sem připlouvají klást svá vajíčka želvy Caretta-Caretta. Proto zde nenajdete adrenalinové sporty, které někdy mohou narušit do té doby klidnou dovolenou. Nedaleko je však nejrušnější letovisko ostrova Laganas. Takže pokud zatoužíte po zábavě a rušném nočním životě, máte vše na dosah ruky.


Transfer


Na letišti Zakynthos Vás bude očekávat zástupce Viamare. Cesta do Kalamaki (cca 6 km) potrvá asi 10 minut (v závislosti na provozu).


To nejdůležitější o ZAKYTNHOS - KALAMAKI


Bary, taverny s tradiční řekou kuchyní, směnárna, pekárna, obchody se suvenýry, obchůdky s keramikou a cukrovím vyrobeným z medu a mandlí. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Možnost pronájmu dopravních prostředků a rezervace výletů přes zástupce Viamare.


Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour