LAST MINUTE LÉTO 2021 - SLEVY AŽ 66 %

Agia Anna na ostrově Naxos

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

1 zájezdů

3 důvody, proč si letovisko Agia Anna zamilujete:

Voda v moři je zde mimořádně čistá a mořské dno se svažuje do hloubky jen velmi pozvolna, takže je pláž vhodná jak pro děti, tak pro slabší plavce.

Krásnou písčitou pláž malého letoviska půlí ve dví malinký přístav. Část pláže je organizovaná, druhá část si zachovává svůj přírodní charakter.

Turistické lodě vyplouvají přímo z pláže a vezmou vás na výlet podél pobřeží nebo do sousedních letovisek.

Poznejte letovisko Agia Anna

Agia Anna je poklidné letovisko, kde většinu dne strávíte na pláži. Malý přístav dělí místní písečnou pláž na dvě části. Ta první, větší, je organizovaná a za poplatek si tu půjčíte lehátka i slunečníky. Pláž lemují bary i restaurace, v nichž kdykoliv zaženete hlad a žízeň. Druhá část pláže je menší, přírodní a z jedné strany ji ohraničuje přístavní molo, z té druhé zase skalisko, na jehož vrcholu stojí půvabný kostelík. Odpoledne po koupání můžete zasvětit objevování tajů místní kuchyně. Z přístavu se pak výletní lodí vyedejte na plavbu podél pobřeží, do sousedních letovisek nebo do hlavního města Naxos. Klikaté uličky hlavního města vás zavedou až do archeologického nebo benátského muzea, k  několika kostelům nebo nahoru nad město, k benátskému hradu.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

Fotogalerie

IRINI

15.června 11 dní Bez stravování
-23%
17 390 Kč / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu