Agios Prokopios na ostrově Naxos

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

3 důvody, proč si Agios Prokopios zamilujete:

Po celé délce letoviska se táhne jedna z nejkrásnějších pláží ostrova. Je pokrytá pískem a každoročně získává Modrou vlajku EU.

Celodenní opalování si kdykoliv zpestříte nějakým vodním sportem. Obzvlášť potápění tady stojí za to.

Porci zábavy i adrenalinu si dopřejete v nedalekém aquaparku a do hlubin historie se ponoříte v 5 km vzdáleném městě Naxos.

Poznejte Agios Prokopios

Po celé délce letoviska Agios Prokopios se táhne jedna z nejkrásnějších pláží ostrova Naxos. Je pokrytá pískem a vstup do vody je jen velmi pozvolný. Za špičkový servis a čistotu je každoročně oceňována Modrou vlajkou EU. Bez problémů si tu půjčíte lehátko i slunečník a až vás válení na pláži omrzí, můžete si vyzkoušet některý z vodních sportů nebo se v doprovodu zkušených instruktorů potopit pod hladinu průzračného moře. Restaurace, taverny, kavárny, obchůdky se suvenýry, supermarket i lékárnu – to vše Agios Prokopios má. Jediné, co nemá, jsou historické památky, ale ani o ty na ostrově nepřijdete. Za pamětihodnostmi se vydejte do 5 km vzdáleného hlavního města Naxos. Na svahu nad městem se hrdě tyčí benátská pevnost a dole v přístavu vítá připlouvající lodě symbol ostrova, portál nedostavěného starověkého chrámu boha Apollóna.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

Fotogalerie