Výlety v Agios Stefanos

Kam vyrazit a co zažít v tomto řeckém letovisku

Tipy na výlety v Agios Stefanos

Dovolenou na ostrově Korfu si můžete zpestřit některým z výletů, které pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a občas může dojít ke změnám programu. Aktuální seznam výletů (včetně cen), na které se dá vyrazit z letoviska Agios Stefanos, dostanete po příjezdu od delegáta.

Lodní výlet do Kerkyry - hlavního města ostrova

Vychutnejte si dech beroucí pohledy na pobřeží Albánie a řeckou pevninu. Po návštěvě hlavního města Korfu loď zastaví na otevřeném moři a vás čeká příjemné osvěžení v jónských vodách. Návštěva hlavního města Korfu rozhodně patří k programu dovolené na Korfu.

Poznávání Kerkyry - hlavního města ostrova

Procházejte se úzkými uličkami města, vychutnejte si jedinečnou atmosféru tradičních řeckých taveren nebo se jen tak osvěžte v místním baru po horkém dni. Hlavní město Korfu je v noci úchvatné, určitě si zpestřete dovolenou na Korfu návštěvou tohoto jedinečného města. Možnost návštěvy lachtaní show (vstupné není v ceně výletu: dospělí cca 8 €, děti cca 5, 50 €).

Modrá laguna

Zažijte pohodový den, na který budete dlouho vzpomínat! Navštívíte kouzelnou zátoku, Modrou lagunu, kde se natáčel stejnojmenný romantický film, mořskou jeskyni, kde se za druhé světové války ukrývaly řecké ponorky, a nádhernou rybářskou vesničku Sivota na řecké pevnině. Vykoupejte se v křišťálově čistém moři, užijte si slunce a odpočinek. Oběd v ceně!

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu v destinaci ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.

Parga & Paxos

Plavba kolem jihovýchoní části ostrova Korfu na řeckou pevninu do kouzelného městečka Parga, kde doporučujeme navštívit starou zříceninu benátského hradu s úchvatnými pohledy na okolní krajinu, projít se uličkami, navštívit obchůdky s keramikou či posedět v některé z místních taverniček. Poté plavba na malebný ostrůvek Paxos, kde je volný program na prohlídku, nákupy, koupání či dobré jídlo.

Albánie

Výlet do odlišného světa a jiného století! Navštivte jedno z posledních panenských míst Evropy. K tomuto výletu stačí občanský průkaz. Cena neobsahuje přístavní daň (cca 10 €) a fakultativní výlet do Butrintu, skvostu UNESCO, s obědem (cca 23 €, dítě: cca 14 € – platí se na místě).

Velký okruh po ostrově

Paleokastritsa, hlavní město Kerkyra, Císařský most, Myší ostrov, zámek Achillion (vstupné cce 5 €) a miliony olivovníků.