Almyrida na ostrově Kréta

Zjistěte více informací o krétském letovisku

1 zájezdů

3 důvody, proč si Almyridu zamilujete

Do tvaru písmene C se kroutí mělký záliv, ve kterém leží široká pláž s jemným pískem, která je jako stvořena pro odpočinek u moře.

Půvab rybářského městečka objevili turisté teprve nedávno, takže tu ještě vládne spíše poklidnější atmosféra.

Dávku vzrušení vám zajistí nabídka vodních sportů. Svezete se na vlně během windsurfingu, na vodních lyžích nebo na nafukovacím banánu za motorovým člunem.

Vše o Almyridě

Almyrida patří mezi poklidnější letoviska na Krétě. Místo kdysi sloužilo rybářům, avšak v posledních několika letech naplnilo městečko svůj potenciál pro cestovní ruch a otevřelo turistům svou náruč. Jako dovolenková destinace slouží teprve krátce, a proto udělá radost všem, kdo netouží po velkém rozruchu. I tak zde ale najdete vše, co pro své pohodlí potřebujete. Jsou zde obchůdky s potravinami i suvenýry, restaurace, kavárny i místo pro večerní odreagování. Na široké písčité pláži s pozvolným vstupem si perfektně odpočinete od starostí všedního dne a koupání si užijete v křišťálově čisté vodě. Z Almyridy snadno vycestujete do okolí na průzkum památek řecké historie. Využít můžete i nabídku organizovaných zájezdů, díky kterým se vaše dovolená stane nezapomenutelnou.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

ALMYRIDA BEACH

25.května 11 dní Polopenze
-12%
24 631 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu