Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Balos na ostrově Samos

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

3 důvody, proč si Balos zamilujete:

Na skoro půl kilometru dlouhé oblázkové pláži si vždycky najdete svoje ideální místečko a budete si tu užívat ničím nerušený relax.

Okolní kopce a skaliska se zakusují až do průzračně čistého moře, které vám mezi červnem a zářím nabídne ideální teplotu pro koupání.

Malebnou osadu ještě nestihly zaplavit hotelové komplexy a místní vymazali ze svých slovníkůu slova stres a shon.

Poznejte Balos

Balos je malá, tichá osada na jižním pobřeží ostrova Samos obklopená kopci a skalisky, která se zakusují až do průzračně čistého moře. Největší předností letoviska je vedle překrásné pláže i všudypřítomný klid. Památky i centra vodních sportu byste tu hledali marně, za to si na prostorné oblázkové pláži vždycky najdete svoje ideální místečko a budete si užívat ničím nerušený plážový relax. V Balosu najdete jen pár taveren a dva bary, abyste po koupání měli kde posedět. Za zábavou a nákupy ale budete muset jinam, třeba do Karlovassi. Jen 15 km vzdálené univerzitní městečko vám nabídne téměř neomezený výběr klubů a diskoték.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku