LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Hotel RIVA, letecky výhodně

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

hotel, který tvoří tři budovy se nachází se v severní části letoviska. V blízkém okolí najdete obchody, útulné restaurace, kavárny, bary, noční kluby, diskotéky a kasina.


Vybavení a služby

lobby bar, denní bar, restaurace s terasou (samostatná budova v areálu hotelu), bar u bazénu, WI-FI u lobby baru ZDARMA, sejf na recepci.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, menším balkonem, SAT TV, minibarem, telefonem, WI-FI za poplatek, s možností až dvou přistýlek (rozkládací křeslo nebo patrová postel vhodná jen pro děti do 13 let).

Sport a zábava

venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, venkovní dětský koutek, rozsáhlá hotelová zahrada s prostorem pro řadu aktivit, mezinárodní animační programy, vodní sporty dle místní nabídky. Slunečníky a lehátka u bazénu v omezeném množství.

Stravování

ALL INCLUSIVE - plná penze formou bufetu, odpolední občerstvení (sendviče, pizza, zákusky, ovoce, káva, čaj) v době od 16:00 do 17:00 hod. na terase restaurace, neomezená konzumace vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 11:00 do 22:30.

Pláž

písečná, cca 250 m.

Slevy pro děti

dítě do 2 let bez lůžka - ZDARMA, dítě do 13 let na první přistýlce - pevná cena 7 990 Kč. Ostatní slevy pro děti a osoby na přistýlce nebo na základním lůžku naleznete na www.ckvt.cz.

Cena zahrnuje

7x ubytování, 7x služby ALL INCLUSIVE, leteckou dopravu, transfer do pobytového místa a zpět, letištní a bezpečnostní poplatek, palivový poplatek, zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Volitelné doplatky

Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
Vzdálenosti
  •  K moři: 250 m
Služby k dopravě
Parkování u letiště
Parkování u letiště v Praze, Brně i Ostravě za výhodnou cenu
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Náš Tip
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie