Recenze - DION

Zobrazit ubytování
9
10 hodnocení
9,6
UBYTOVÁNÍ
9,2
SLUŽBY
8,6
OKOLÍ
8,6
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Dovolená jak má být.

Již několikráte jsme s moji ženou použili služeb CKVT o dovolené v Chorvatsku a vždy jsme byli spokojeni; avšak nyní jsme vybrali dovolenou po mnoha letech v Bulharsku (které je z dřívějších let naší srdeční záležitosti) a zjistili jsme, ...

Celkový dojem

Již několikráte jsme s moji ženou použili služeb CKVT o dovolené v Chorvatsku a vždy jsme byli spokojeni; avšak nyní jsme vybrali dovolenou po mnoha letech v Bulharsku (které je z dřívějších let naší srdeční záležitosti) a zjistili jsme, že po mnoha dovolených v luxusních zařízeních ( all inclusive etc.) zemí Středozemního moře je tento způsob naší dovolené pro nás nejvhodnější, a rádi jej pokud to bude možné zopakujeme.

Poloha

Okolí hotelu bylo čisté, " levandulové"( obrovské voňavé trsy levandule na zahradě) , spousty zeleně, mimo hlavní městský mumraj; pláž na dohled, denně uklízena traktorem, voda v moři byla teplá a však se středními vlnami (žlutá plážová vlajka!). Velmi nepříjemná podle nás byla neúměrná cena za plážový servis ( slunečník a dvě lehátka každé za 7 leva celkem 21 leva cca 270,- Kč denně)!

Ubytování

Ubytovaní jsme byli v rodinném apartmánovém domě pár desítek metrů od široké pláže na níž jsme měli výhled z našeho pokoje a dokonce jsme se mohli řídit plážovými vlajkami. Apartmá bylo prostorné s balkónem ,s výhledem na moře, denně uklizené s výměnou ručníků a lůžkovin, každý 3. den. Naše nadšení násobil také přátelský pan domácí a jeho obšírné informace o možnostech v destinaci.

Stravování

Veškeré jídlo jsme si připravovali na pokoji nebo donášeli z pouličních stánků , bylo připravované v naši přítomnosti a dle našeho výběru surovin ( ryby, zelenina, dokonce vepřová krkovička ) s vynikajícím bulharským vínem a melouny to byl gurmánský zážitek.

Další služby

Se službou obou delegátů jsme byli spokojeni, zejména se zajištěním transferu z a na letiště ( v osobním vozidle) a protože jsme nevyužili žádných možností výletů a jiných nabízených atrakcí náš kontakt s nimi se omezoval pouze na našem ujištění, že je nám skvěle.

Alois Böhm
02.07.2019
4,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 6
OKOLÍ 2
STRAVA 3
Pohoda

Hezké ubytování, blízko pláže. Trochu problém s lidmi co se vrací z baru a řvou pod okny.

Celkový dojem

Hezké ubytování, blízko pláže. Trochu problém s lidmi co se vrací z baru a řvou pod okny.

Poloha

V okolí není co dělat

Jaroslav
10.09.2018
8,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 5
Velká spokojenost

Prima dovolená s dětmi. Hotel bezvadný, místo krásný :-)Jen někteří domorodci nejsou úplně ochotní mluvit anglicky. Takže pokud jako my neovládáte azbuku, tak sem tam pocítíte menší neochotu. Ale za pár dní jsme pochopili, kde a kdo nám ...

Celkový dojem

Prima dovolená s dětmi. Hotel bezvadný, místo krásný :-)Jen někteří domorodci nejsou úplně ochotní mluvit anglicky. Takže pokud jako my neovládáte azbuku, tak sem tam pocítíte menší neochotu. Ale za pár dní jsme pochopili, kde a kdo nám vyhovuje a protivákům se vyhnuli :-D Chválíme slečnu delegátku Martinu, která byla bezvadná a hezky se o nás postarala :-)

Poloha

Stejně jako ve většině mořských letovisek se sem tam najde zákoutí s nepořádkem, ale celkový dojem to určitě nenarušilo

Ubytování

Hotel byl moc hezký. Měli jsme apartmán s 2 pokoji. Každý mel svou terasu s výhledem přímo na pláž a moře a druhý na zahradu. Hotel měl pro nás bezvadné umístění - hned u pláže a kousek do města. Přes to byl v klidné části městečka. Jediné, co nám při větru a červené vlajce na pláži chybělo byl bazén. O tom jsme však předem věděli a využili bychom ho jen kvůli nejmladší dceři, která se do vln bála :-) Moře bylo čisté a pláž udržovaná.

Stravování

Využili jsme jen snídaně v blízkém hotelu a příště zvolíme variantu bez stravy :-) takže pro druhý hotel **Využívali jsme místní restaurace a občerstvení a i děti si pochutnali na místních dobrotách :-) pro toto 9*

Další služby

Úklid proběhl 1x za dobu pobytu. Za nás dostačujíci. Vše hezké, nové, čisté. Paní “domácí” je zprvu trochu nepřístupná, ale vždy jsme se domluvili na vem, co jsme potřebovali. Jen bychom ocenili koště na pokoji, abychom si mohli stáhnou drobná smítka mezi velkými úklidy.

Nikola B.
27.08.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Opravdu odpočinková dovolená

Lozenec je příjemné místo pro odpočinek. Žádné velké hotelové komplexy, vše důležité v dosahu.

Celkový dojem

Lozenec je příjemné místo pro odpočinek. Žádné velké hotelové komplexy, vše důležité v dosahu.

Poloha

umístění to je opravdu bonus ..... na pláž je to kousíček a tam dost prostoru i mimo slunečníky, téměř každý den jiné moře. Často červená vlajka. Dion stojí v zeleni mezi stromy s výhledem na moře (východ slunce) což bylo proti vyprahlým čechám balzám na duši

Ubytování

ubytování moc pěkné, prostorné, vybavení kuchyňky celkem dostačující i když vařit nebo ohřívat něco pro čtyři lidi by asi bylo složitější

Stravování

stravovali jsme se sami případně v restauracích a to nám chutnalo

Další služby

bohužel musím sebrat hvězdičky za vynášení koše, které proběhlo s úklidem jednou za 4 dny, což je u apartnámu, kde se stravujete málo a s paní majitelkou se nedalo domluvit jinak než bulharsky. Nakonec se delegátce Martině podařilo je nějak přesvědčit, aby nám dali na pokoj náhradní sáčky a my si vynášeli smetí sami a nebylo co řešit :-)

Marie
24.08.2018