LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - Apartmány DION

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,9
13 hodnocení
9,4
UBYTOVÁNÍ
8,5
SLUŽBY
8,8
OKOLÍ
8,8
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Zdravíme paní domácí.

Z ubytování v apartmánu jsem byla nadšená. Již nikdy hotel a pokud to bude možné, tak jen apartmán. Paní domácí byla moc milá, ráno, odpoledne i večer s úsměvem ve tváři. To se mi moc líbilo a byl to takový balzám na duši. V celém domě ...

Celkový dojem

Z ubytování v apartmánu jsem byla nadšená. Již nikdy hotel a pokud to bude možné, tak jen apartmán. Paní domácí byla moc milá, ráno, odpoledne i večer s úsměvem ve tváři. To se mi moc líbilo a byl to takový balzám na duši. V celém domě čisto i v jeho okolí. Zahrada udržovaná s krásně kvetoucími a vonícími trsy levandulí, truhlíky s pelargoniemi, no zkrátka nádhera. Úklid apartmánu perfektní. Lozenets krásný, čistý, neustále uklízen všemi a všude, obchodníky, restauratéry, obecními i plážovými službami, paráda. Moře, pláže, okolí super. Ani se nám nechtělo domů, těch 10 dnů jsme byli doma v Dionu Lozenets.

Stravování

Protože Lozenets navštěvují ponejvíc Bulhaři a jen malá část Čechů, Slováků, Poláků a Rusů, tak obsluhy byly perfektní a tak i podávané jídlo, kvalitní, Teplé a pro všechny najednou. V době oběda jsme nápoje dostávali skoro obratem po objednání. Jídlo do pěti minut a opravdu horké, ať to bylo cokoli. A to jsme obědvali výhradně v restauraci na pláži.

Ivana
28.08.2019
8,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Výborná dovolená, s drobnými výhradami k apartmánu

Lozenec je velmi příjemné klidnější letovisko, vyhledávané hlavně bohatšími Bulhary. Z toho plyne mírně vyšší cenová hladina, ale i kvalitní pláž a restaurace.

Celkový dojem

Lozenec je velmi příjemné klidnější letovisko, vyhledávané hlavně bohatšími Bulhary. Z toho plyne mírně vyšší cenová hladina, ale i kvalitní pláž a restaurace.

Poloha

Umístění aparthotelu Dion je vynikající, přímo u pláže a nedaleko obchodů, přitom na poměrně klidném místě. Obávali jsme se komárů z močálu přes ulici, ale nakonec jich bylo jen minimálně.

Ubytování

Ubytování pohodlné a poměrně čisté, v apartmánu umístěném v přední části budovy (tedy nikoli na rohu) zamrzela absence stolu - měli jsme sice kuchyňský kout, ale jíst bylo možné jen u maličkého nízkého konferenčního stolku, případně u malého kulatého stolku na balkoně. Pro čtyřčlennou rodinu nic moc, stejně tak nepotěšilo pouze základní vybavení kuchyně (hrnec jen jeden a nevelký, žádná miska atd.).

Stravování

Zájezd jsme měli bez stravování, to šlo ale výborně zajistit v okolních občerstvovnách a obchodech s bohatou nabídkou.

Další služby

Výlet s CK velmi dobrý. Auto se nám pronajmout nepodařilo - přímo v okolí půjčovna není, auta se vozí ze vzdálenějších míst a v letní sezóně je třeba objednávat dopředu.

Jan
12.08.2019
7
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 1
OKOLÍ 8
STRAVA 10
spokojennost

byli jsme na tomto místě podruhé a opět vše naprosto v pořádku

Celkový dojem

byli jsme na tomto místě podruhé a opět vše naprosto v pořádku

Ubytování

trošku nedostatečný úklid

Stravování

v místních restauracích naprosto vynikající

Další služby

žádné jsme nevyužívali

Marie
08.08.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Dovolená jak má být.

Již několikráte jsme s moji ženou použili služeb CKVT o dovolené v Chorvatsku a vždy jsme byli spokojeni; avšak nyní jsme vybrali dovolenou po mnoha letech v Bulharsku (které je z dřívějších let naší srdeční záležitosti) a zjistili jsme, ...

Celkový dojem

Již několikráte jsme s moji ženou použili služeb CKVT o dovolené v Chorvatsku a vždy jsme byli spokojeni; avšak nyní jsme vybrali dovolenou po mnoha letech v Bulharsku (které je z dřívějších let naší srdeční záležitosti) a zjistili jsme, že po mnoha dovolených v luxusních zařízeních ( all inclusive etc.) zemí Středozemního moře je tento způsob naší dovolené pro nás nejvhodnější, a rádi jej pokud to bude možné zopakujeme.

Poloha

Okolí hotelu bylo čisté, " levandulové"( obrovské voňavé trsy levandule na zahradě) , spousty zeleně, mimo hlavní městský mumraj; pláž na dohled, denně uklízena traktorem, voda v moři byla teplá a však se středními vlnami (žlutá plážová vlajka!). Velmi nepříjemná podle nás byla neúměrná cena za plážový servis ( slunečník a dvě lehátka každé za 7 leva celkem 21 leva cca 270,- Kč denně)!

Ubytování

Ubytovaní jsme byli v rodinném apartmánovém domě pár desítek metrů od široké pláže na níž jsme měli výhled z našeho pokoje a dokonce jsme se mohli řídit plážovými vlajkami. Apartmá bylo prostorné s balkónem ,s výhledem na moře, denně uklizené s výměnou ručníků a lůžkovin, každý 3. den. Naše nadšení násobil také přátelský pan domácí a jeho obšírné informace o možnostech v destinaci.

Stravování

Veškeré jídlo jsme si připravovali na pokoji nebo donášeli z pouličních stánků , bylo připravované v naši přítomnosti a dle našeho výběru surovin ( ryby, zelenina, dokonce vepřová krkovička ) s vynikajícím bulharským vínem a melouny to byl gurmánský zážitek.

Další služby

Se službou obou delegátů jsme byli spokojeni, zejména se zajištěním transferu z a na letiště ( v osobním vozidle) a protože jsme nevyužili žádných možností výletů a jiných nabízených atrakcí náš kontakt s nimi se omezoval pouze na našem ujištění, že je nám skvěle.

Alois Böhm
02.07.2019
4,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 6
OKOLÍ 2
STRAVA 3
Pohoda

Hezké ubytování, blízko pláže. Trochu problém s lidmi co se vrací z baru a řvou pod okny.

Celkový dojem

Hezké ubytování, blízko pláže. Trochu problém s lidmi co se vrací z baru a řvou pod okny.

Poloha

V okolí není co dělat

Jaroslav
10.09.2018