Recenze - PERLA PLAYA FAMILY HOTEL

Zobrazit ubytování
9,2
5 hodnocení
9,2
UBYTOVÁNÍ
9,2
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
9
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Perfektní dovolená

Byla jsem velmi mile překvapena. Ihned bych se vrátila zpět. Člen personálu mluví perfektně česky. Nemám co vytknout.

Celkový dojem

Byla jsem velmi mile překvapena. Ihned bych se vrátila zpět. Člen personálu mluví perfektně česky. Nemám co vytknout.

Poloha

Přes duny na pláž. Je to kousek. Město čisté. Hotel je na kraji, není tedy rušeno spaní. Do centra je to kousek. Všude jsou markety, některé jsou otevřeny 24 hodin.

Ubytování

Pokoj čistý, lednice na pokoji, koupelna čistá, TV, skříň, zrcadla, stolky, sušák na balkoně

Stravování

Všude jídlo bylo výborné, od stánků přes ,,dražší,, restaurace. Skvěle jsme se najedli i v hotelu Perla Playa.

Anna Ptáčková
04.09.2018
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 9
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Super dovolená

Moc pěkná dovolená

Celkový dojem

Moc pěkná dovolená

Dagmar Trojanová
06.08.2018
7,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 7
STRAVA 8
Letní, letecká dovolená dovolená u moře

Naposledy jsem letěl letadlem někdy cca před 20 lety do Bulharska. Teď na žádost dětí jsem si to zopakoval. Letiště je vybavenější a kontroly přísnější. Letadlo mnohem komfortnější, jak dříve, ale bez jídla, za vše si musíte připlatit. ...

Celkový dojem

Naposledy jsem letěl letadlem někdy cca před 20 lety do Bulharska. Teď na žádost dětí jsem si to zopakoval. Letiště je vybavenější a kontroly přísnější. Letadlo mnohem komfortnější, jak dříve, ale bez jídla, za vše si musíte připlatit. Výjimku tvoří to, že v průběhu letu si můžete přečíst noviny, které si můžete vzít při vstupu do letadla a v průběhu letu dostanete vodu zdarma, což bylo příjemné. Na letišti v Burgasu, jsme asi hodinu čekali ve frontě na pasové odbavení, a asi 30min. než jsme se všichni sešli u autobusu. Z Burgasu do Primorska cesta trvala cca 1 hod. Pokoj v hotelu Perla Playa mě příjemně překvapil, relativně čistý, k dispozici oddělená toaleta a sprchovací kout, v koupelně fén, na pokoji klimatizace, televize s USB konektorem a malá lednička. Drobný nedostatek s lednicí, která byla namražená, a nešel otvírat mrazáček. Postel na vysokých madracích a pokoj dostatečně prostorný s balkónem. K moři přes né moc rušnou ulici cca 100m a z balkónu výhled na moře. V ceně ubytování snídaně formou švédského stolu v době od 8-10:00hod., kdy první den došla káva a nějaké žluté sladké pití, které již personál nedoplnil s tím, že někteří ubytovaní byli dvakrát. Po urgenci s delegátkou se toto již ani jednou nestalo. K vlastní stravě: vždy dostatek zeleniny - rajčata, okurky, paprika a ovoce: broskve, hrušky, švestky a meloun, olivy. Pečivo: bílý chléb (spíše veka-chutná) vždy, nějaké jejich krájené sladké pečivo a k tomu buď raženky, jednou byli langoše. Přílohy 2 druhy suchého salámu, 2 druhy sýrů (ty opravdu chutné), vajíčka na tvrdo a volská oka, máslo med, marmeláda, jogurt, vločky a nějaké opečený kabanos a párky, které byli opravdu studené (nikdy nebyly teplé). K pití voda, mléko, nějaká sladká voda (příchuť asi pomeranč), tří druhy čajů - 2* bylinka a 1* černý, káva, která del všech byla hnusná. Celkově však musím říci, že jsme se vždy dobře najedli, jediná připomínka je káva, studené párky a opečený kabanos. Cesta k moři byla 100m, což bylo příjemné. Pláže široké, ale obsazené ze 2/3 slunečníky a lehátky za poplatek 5lv (cca 70,- Kč). Moře bylo teplé s mírnými vlnami, čisté, ale pluly v něm u břehu v pásu cca 2 m řasy. Dál bylo čisté, kdy jsem na dně sledoval kraby a sem tam narazil na bílou medúzu. Na pláži byla spousta stánků, cenově dostupné, ale né levné př. čepované místní pivo 3,5Lv. (49,- Kč), palačinka (3,5Lv), ale ve městě se dalo místní čepované pivo koupit za 2,2Lv, což je srovnatelné s ČR. Jídla bylo všude dostatek a dalo se pořídit do 4Lv a výše. Oproti Chorvatsku ceny nesrovnatelné. Večerní procházky lemované stánky, s jídlem, atrakcemi, kolotočem byly příjemným rozptýlením. Závěrem uvádím, že se nám na dovolené líbilo a patřila k nejpovedenějším. Služby Cestovní kanceláře Viamare musím pochválit ve všem nám vyšli vstříc.

Poloha

Cesta k moři byla 100m, což bylo příjemné. Pláže široké, ale obsazené ze 2/3 slunečníky a lehátky za poplatek 5lv (cca 70,- Kč). Moře bylo teplé s mírnými vlnami, čisté, ale pluly v něm u břehu v pásu cca 2 m řasy. Dál bylo čisté, kdy jsem na dně sledoval kraby a sem tam narazil na bílou medúzu. Na pláži byla spousta stánků, cenově dostupné, ale né levné př. čepované místní pivo 3,5Lv. (49,- Kč), palačinka (3,5Lv), ale ve městě se dalo místní čepované pivo koupit za 2,2Lv, což je srovnatelné s ČR. Jídla bylo všude dostatek a dalo se pořídit do 4Lv a výše

Ubytování

Pokoj v hotelu Perla Playa mě příjemně překvapil, relativně čistý, k dispozici oddělená toaleta a sprchovací kout, v koupelně fén, na pokoji klimatizace, televize s USB konektorem a malá lednička. Drobný nedostatek s lednicí, která byla namražená, a nešel otvírat mrazáček. Postel na vysokých matracích a pokoj dostatečně prostorný s balkónem.

Stravování

Snídaně v hotelu dobré viz. celkový popis, nedostatky - špatná káva, a studené párky. Jídlo v restauracích levné a chutné. Všude obchody, kde byla možnost koupě studeného pití - pivo v plechu okolo 20,- Kč, Pepsi Cola, Fanta, Sprite, Coca Cola 2l v ceně okolo 40,- Kč, bublinková voda 1,5l v ceně 17,- Kč.

Další služby

Každý den úklid, bezproblémová výměna ručníků.

Josef Hefka
23.07.2018