Recenze - SUNRISE

Zobrazit ubytování
8,6
9 hodnocení
9,1
UBYTOVÁNÍ
8,2
SLUŽBY
8,3
OKOLÍ
8,9
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
skvělá dovolená, skvělé místo, výborný hotel

odpočinek, žádné problémy, viz hodnocení 10 pro všechny kategorie. Problém, který ale cestovka ani hotel neovlivní, byli neukáznění ostatní hosté. A bohužel Češi, kteří si dovolenkové večery představují jako jeden velký alkoholový a ...

Celkový dojem

odpočinek, žádné problémy, viz hodnocení 10 pro všechny kategorie. Problém, který ale cestovka ani hotel neovlivní, byli neukáznění ostatní hosté. A bohužel Češi, kteří si dovolenkové večery představují jako jeden velký alkoholový a hulící, a to doslova, mejdan. No a pak kuřáci všech národností, kteří nerespektují ostatní. No a sobotní diskotéka na pláži, ale ten jeden den se to dalo zvládnout.

Poloha

městečko čisté, ráno bylo vidět pracovní čety, jak uklízejí kolem silnic. Pláž čistá, každý večer uklízeli z pláže chaluhy. Samozřejmě všude byly nedopalky, kouření je v Bulharsku rozšířenější než u nás, ale nedopalky na pláži nechávali i Češi :-( Moře čisté, občas chaluha, což se očekává, dala se najít místa kousek od břehu, kdy jich bylo minimum.

Ubytování

čistota, funkčnost. Na pokoji konvice, na balkoně sušáky na ručníky a křesílka z umělého ratanu. Ručníky čisté, když jsme potřebovali, v polovině pobytu nám převlékli i deky. Sprcha společně se záchodem, sice po sprchování mokro v koupelně, ale brzy to vyschlo a hlavně to bylo praktické na úklid, takže nebyly nikde žádné zaprášené kouty. Personál výborný, všichni milí a vstřícní. Hotel blízko moře, v noci jsme slyšeli vlny, úžasné.

Stravování

stravování v hotelu skvělé, přibrala jsem aspoň 2 kila :-) výběr z jídelního lístku, ale za ten týden jsme bohužel nestihli ochutnat vše. V okolí spousta pekáren, doporučuji všechno s jejich sýrem sirene.

Další služby

delegátka nás čekala na letišti a jela s námi až do hotelu, stejný postup i při odjezdu, byla s námi až do odbavení. Informativní schůzka hned další den ráno po přílety, informace dostačující. Nabízený výlet na lodi Faith byl pěkný, delegátka nám zařídila i odvoz do Sozopolu, který vyšel levněji než autobus.

indyjana
11.09.2018
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Pohodová dovolená

Hotel jsme navštívili mimo sezónu, byl zaplněn asi z jedné třetiny. Měli jsme neomezeně k dispozici krásný bazén, výhled na moře, pláž dostupnou pouze přes dřevěnou lávku nebo schodech. Personál milý, jídla bylo hodně a dobré. Zastihlo nás ...

Celkový dojem

Hotel jsme navštívili mimo sezónu, byl zaplněn asi z jedné třetiny. Měli jsme neomezeně k dispozici krásný bazén, výhled na moře, pláž dostupnou pouze přes dřevěnou lávku nebo schodech. Personál milý, jídla bylo hodně a dobré. Zastihlo nás slunečné počasí po celou dobu pobytu, některé dny byly velké vlny, kdy se mohlo do moře jen pár metrů, ale děti byly náramně spokojené. Pláž čistá, v tuto dobu nepřeplněná. Městečko není velké, rychle jsme se zorientovali, spousta restaurací a obchůdků. Wi-Fi dostupná v hotelu i na pláži.

Poloha

Hotel přímo u pláže, pláž čistá, hlídaná, pozvolný vstup do moře, velké vlny.

Ubytování

Ubytování čisté, pouze přistýlka byla příliš měkká a v pokoji nebylo moc místa. Krásný výhled na moře, bazén a restauraci. Klidné místo.

Stravování

Jídlo nám chutnalo, obsluha je pomalejší, než jsme zvyklí u nás, ale jinak příjemná, vstřícná.

Další služby

Bohužel nebylo možné zúčastnit se fakultativních výletů, protože nebyl dostatečný zájem.

Eva
13.08.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 9
příjemná dovolená

Byli jsme velmi spokojeni.

Celkový dojem

Byli jsme velmi spokojeni.

Poloha

Pláž čistá , moře teplé, byly větší vlny, ale dalo se koupat.

Ubytování

Ubytování pěkné, pokoje čisté, výhled na moře.

Stravování

Měli jsme jen snídaně. byly skromné ale dalo se vybrat.. Snad jen to ovoce chybělo . Restaurace BABA JAGA ,která je populární u turistů zklamala . Jídlo příšerné a obsluha ještě horší. Nedoporučuji !! V jiných restauracích jídlo výborné.

Další služby

Delegátka paní Martina příjemná a ochotná poradit. Dokonce nám zařídila výlet do Istanbulu, který ani nebyl v nabídce .Jezdíme na dovolenou k moři již 15 let s různými CK , ale s tak příjemnou delegátkou jsme se ještě nesetkali.

Ladislava
12.08.2018
5,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 1
OKOLÍ 5
STRAVA 8
Celkem dobrá dovolená

Kdo chce klid tak Lozenec je dobrá lokalita.

Celkový dojem

Kdo chce klid tak Lozenec je dobrá lokalita.

Poloha

Hned za hotelem je ulice s obchody, kde se koupí zelenina, ovoce a jsou tam obchůdky se suvenýry, kavárny a restaurace. U hotelu čistý bazén, pěkná lehátka a slunečníky bez poplatku - bohužel chybí sprcha před vstupem a výstupem z bazénu. Na pláži se lehátka kupují za 6 leva a slunečník také za 6 leva. Na pláži pouze 1 sprcha, v době našeho pobytu se pláž neuklízela.

Ubytování

Hotel téměř na pláži, výhled z pokoje na moře, což je velkou devízou tohoto hotelu. Snídaně, večeře opět venku a koukáte na moře. Pokoj pěkný, balkon s možností sušení plavek a osušek. Během týdne 1x převlékli postele, osušky a ručníky dle potřeby.

Stravování

Snídaně průměrná, ale každý se najedl. Chybělo trochu ovoce - za celý pobyt ani jednou, výborná káva, večeře byly výborné. Do restaurací jsme neměli potřebu chodit, jídlo v hotelu bylo dostatečné. Neprofesionální obsluha a někdy těžká domluva, na češtinu, ruštinu a němčinu moc nereagovali a anglicky nemluvíme, ale vždycky se to nějak vyřešilo.

Další služby

Služba delegáta naprosto nedostačující. Paní delegátka nám v podstatě neřekla nic. To nás moc mrzelo, protože jsme tady byli poprvé a místo jsme neznali. Nedokázala nám odpovědět např. jak se dostaneme autobusem z Lozence do Primorska. Na konci pobytu ji vystřídala delegátka nová, která doufám bude pro návštěvníky Lozence pracovat v jejich prospěch.

Eva Vaculová
29.06.2018