SUNRISE   hotel - recenze

Recenze

8,8
5 hodnocení
8,8 Ubytování
8,8 Služby
8,8 Okolí
8,8 Stravování
Řazení
9
Skvělý hotel pro rodinu s dětmi
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Malý, čistý, komfortní hotel s nejlepším umístěním v tomto letovisku. Čistá, krásná, ...
Celkový dojem
Malý, čistý, komfortní hotel s nejlepším umístěním v tomto letovisku. Čistá, krásná, samozřejmě přelidněná pláž, moře čisté - na Bulharsko neobvykle. V blízkosti i malé útesy a divoké moře. Příjemné městečko se spoustou restaurací, atrakcí pro děti i možností jednoduššího občerstvení. Jídlo v hotelu solidní. Velmi příjemné delegátky, WiFi v restauraci, recepci a na balkonech pokojů nad bazénem, krásný výhled že všech pokojů. Na dovolenou s dětmi ideál, jinak Norsko určitě lepší 😁
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Iva, 27.08.2017
9
Celkový dojem velice dobrý, byli jsme moc spokojeni
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Strava a ubytování vynikající, jen snad ta volně umístěná sprcha, která pokropí ...
Celkový dojem
Strava a ubytování vynikající, jen snad ta volně umístěná sprcha, která pokropí celou koupelnu. Pláž přímo u hotelu, trochu přelidněná, moře občas trochu bouřlivé. Nabízené fakultativní výlety se z Lozence buď vůbec nedají uskutečnit nebo jen dost komplikovaně. Delegátky Bulharky mluví docela obstojně česky a snaží se vyhovět. Celkový dojem velice dobrý, byli jsme moc spokojeni.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vojtěch, 20.08.2017
9
Předností hotelu je výborná poloha u písečné pláže
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Hotel Sunrise leží přímo u moře a celkově působí moc příjemně. Na recepci milý a ...
Celkový dojem
Hotel Sunrise leží přímo u moře a celkově působí moc příjemně. Na recepci milý a ochotný personál, pokoje čisté a pravidelně uklízené. V pokojích je k dispozici trezor, malá lednice, klimatizace. Snídaně formou švédského stolu, večeře - výběr z několika jídel dle jídelního lístku. Jídlo se podává v jídelně nebo na zastřešené terase u bazénu, kde je dostupná i Wi-Fi. Na pokoji a v prostorách hotelu kromě recepce Wi-Fi dostupná není. Předností hotelu je výborná poloha u písečné pláže. Jeden den z naší dovolené pršelo, byla zima, foukal studený vítr a moře hodně bouřilo. Dva dny nebylo možné koupání v moři. Milá a ochotná delegátka zájezdu na požádání zjistila požadované informace.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jaroslava, 09.07.2017
8
Velmi příjemná dovolená
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Velmi příjemná dovolená. Hotel SUNRISE má cca 25 pokojů a veřejně přístupnou ...
Celkový dojem
Velmi příjemná dovolená. Hotel SUNRISE má cca 25 pokojů a veřejně přístupnou restauraci. Výhodná je hlavně poloha hotelu a full seawiew. Úklid v pokojích je každodenní a výměna ložního prádla ob den. Hotelu bych vytkla koberce na pokojích a koupelnu, která by zasloužila rekonstrukci. V pokoji rychlovarná konvice a hrnečky. Není fén.Luxusně působí bazén a nová ratanová lehátka s vysokou matrací. Okolo travička a domeček na hraní. Snídaně jsou menší, ale dostačující, výborný stroj na kávu. Večeře výběr asi z 20 hlavních jídel, od pizzi a těstovin, přes zapečené brambory až po grilované ryby, špízy, mleté. Každý den palačinka a salát dle volby. Dost toho šlo domluvit....třeba místo smažených brambor nové vařené. Vysoká židle na půjčení.Moře a pláž na dosah ruky, možnost vegetit na lehátkách 15 leva nebo mimo jen na dece. Voda v červnu chladnější, ale čistá. Dva dny zábavné vlny. Písek také čistý, příjemný, trochu hrubší (ale né kamenitý).Slečna delegátka je Bulharka, ale má pěknou češtinu. Nic jsme nepotřebovali a na výletech jsme nebyli. Bylo před sezonou, takže poměrně klid. O víkendu ale restaurace dost ožila cca do 2. V hotelu bylo dost bulharských štamgastů a nejspíš i rodinných příslušníků. Děti byli fajn, ale jsou to děti takže řádily a byly hlasité....tráví v hotelu s pracujícími rodiči nejspíš celé léto. Personál usměvavý, otevřený, mizerná AJ (holky na recepci a servírka Pulina uměly), spíš se chytali česky. České menu....česká klientela. Hotel je blízko i do minicentra a supermarketu. V okolí asi 3 hřiště. Pouťové atrakce. Náš syn (14 měsíců) si to užil a my zase jeho radost.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lenka, 03.07.2017
9
Ubytování bylo perfektní
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem při příletu do Burgasu a přivítání delegáta bylo velmi příznivé, až na ...
Celkový dojem
Celkový dojem při příletu do Burgasu a přivítání delegáta bylo velmi příznivé, až na to, že bylo tak málo cestujících v tomhle období.Ubytování bylo perfektní /pro mě měkká matrace/, vyměňovali mi povlečení co 3 dny, úklid a personál velmi přívětivý. Naše delegátka byla mladá a velmi ochotná a přívětivá.Při příletu bylo chladné počasí a moře studené, později se dalo i koupat, pláž písečná s velkým množstvím škebliček, které nešli umýt dolů, až po pořádné koupeli.Výlety jsem bohužel neměla, jelikož jsem přiletěla mimo sezonu a nebyl daný počet cestujících, jinak se dalo odjet na výlet místním vyhlídkovým autobusem do nedalekého města Careva.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Molová Lenka, 25.06.2017

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour