SLEVY AŽ 45% NA LÉTO 2021 + AŽ 10 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ UHRADĚ DO 31. 10.

Dassia na ostrově Korfu

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

3 důvody, proč si letovisko Dassia zamilujete:

Bezchybná písčitá pláž, průzračně čisté moře a k tomu prestižní Modrá vlajka EU, to jsou lákadla, kterým nebudete umět říct ne.

Šnorchlování, vodní lyžování či windsurfing tu obzvlášť stojí za to. Příjemná je i projížďka na člunu nebo jízda na nafukovacím banánu.

Živo je v Dassii až do brzkých ranních hodin, takže pokud se ve vás po setmění probouzí noční zvíře, budete tu ve svém živlu.

Poznejte letovisko Dassia

Z centra letoviska Dassia vás na místní pláž spolehlivě zavede síť menších uliček. Pláž leží mimo hlavní silnice, takže si tu vychutnáte klid a opravdovou letní pohodu. Povrch tvoří hrubší písek s občasnými oblázky. I díky nim je voda v moři tak čistá. Šnorchlování, potápění, vodní lyžování nebo windsurfing tu obzvlášť stojí za to. Příjemným zpestřením je ale i projížďka na člunu nebo jízda na nafukovacím banánu. Na souši si půjčte kola a vyrazte na průzkum okolí. Terén je spíše rovinný, takže si užijete prima výlet, i když na kole nemáte natrénováno. A pokud rádi poznáváte historii, naplánujte si cestu do hlavního města Korfu. Krása tamních památek vás ohromí. Večery si pak zpestříte posezením u dobrého vína nebo se necháte vtáhnout do víru tance v místních klubech.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku