20 červen

Parkování na Letišti Praha - aktuální info

Letiště Václava Havla Praha se v současné době potýká s velkou vytížeností parkování přímo na letišti. Parkovací domy "PC – Comfort" a "PA – Smart" v areálu letiště kapacitně nestačí zvládat nápor cestujících.
Cestující, kteří mají předem zajištěnou on-line rezervaci, mají parkování na Letišti Praha garantované, avšak ti, kteří přijíždějí bez on-line rezervace, jsou částečně odmítani.

Letiště Praha podniká veškeré možné kroky k tomu, aby se vyhnuli nepříjemným situacím a doporučují cestujícím, aby si svoje parkovací místo přímo na letišti předem zarezervovali on-line, neboť tak získají garanci, že po příjezdu na letiště zaparkují.

Těm cestujícím, kteří si parkovací místo on-line rezervací předem nezajistí, jsou při vjezdech do parkovacích domů k dispozici parkovací asistenti s vysílačkami, kteří monitorují zaplněnost jednotlivých parkovacích domů a operativně cestujícím pomáhají se zaparkováním. Pokud je v daném parkovacím domě plno, nasměrují asistenti cestující na jiné parkoviště na letišti, případně při naplnění celkové kapacity je směřují na vzdálenější parkoviště v blízkosti letiště. Zároveň cestující dostanou leták s upozorněním, jak si příště zarezervovat parkování předem a kde všude okolo letiště se dá parkovat.

Situace s parkováním by se měla výrazně zlepšit v polovině července 2018 po otevření nového venkovního parkoviště pro zaměstnance, díky kterému se uvolní pro cestující cca 600 parkovacích míst blíže terminálům.

V případě dotazů v souvislosti s požadavkem na parkování se lze obrátit na dispečink parkování Letiště Praha na tel. čísle 220 114 022.

Řešíte dopravu na letiště v Praze?
Ve spolupráci s GO Parking Praha nabízíme výhodné parkování u pražského letiště. Parkování lze rezervovat při objednávce zájezdu na našem webu nebo přímo na webu GO Parking Praha

Bližší informace o parkování u GO Parking Praha

Pro dopravu na/z letiště v Praze vám také nabízíme autobusové transfery až z 88 míst.
Transfer lze využít na vybrané odlety a přílety zájezdů z nabídky Řecko, Kypr 2018 a můžete si jej rezervovat při objednávce zájezdu na našem webu.

Bližší informace o transferech na letiště v Praze

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour