Recenze - POPI

Zobrazit ubytování
7,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 7
Celkem příjemná dovolená

Studia jsou pro 4 osoby poměrně malá, naštěstí jsme většinu času trávili venku. Arkasa je moc pěkné městečko a pláže Ag. Nikolaos a Finiki Beach jsou až na velký počet lidí příjemná místa na odpočinek i koupání. Celkově ostrov nenabízí tolik zajímavého jako Zakynthos nebo Rhodos, ale na týden jsme se zabavili dostatečně.

Poloha

Arkasa je pěkné malé městečko s malebným okolí. Pláž Arkasa Beach je zcela nepoužitelná kvůli množství odpadků a absenci zázemí, ale v pěším dosahu je Ag. Nikolaos Beach a Finiki Beach, na kterých se nám moc líbilo.

Ubytování

Přestože studio je pro 4 osoby poměrně malé, na pohled vypadá velmi pěkně. Kuchyň je bohužel vybavena pouze základním nádobím, 1 hrncem a 1 pánvičkou - chyběla nám naběračka, škrabka, ostrý nůž, které i přes dotazy nebyly dodány. Kuchyňská linka i skříně byly navíc trochu zatuchlé, nechávali jsme je raději otevřené. Chyběl nám hadr nebo mop na vytření podlahy v koupelně a hlavní místnosti.

Stravování

V Karpathských tavernách jsme na rozdíl od ostatních ostrovů nedočkali moc pozorností ve formě zákusků nebo ovoce zdarma, ale nevaří o nic méně chutně než jinde. Nejvíce nám chutnalo v taverně To Parasma, nejméně v nejbližší taverně Kipos.

Další služby

Oba delegáti, Viktor i Miloš, byli velmi sympatičtí a nápomocní. Poskytli nám všechny požadované informace a zajistili pronájem auta - možná bychom sami sehnali něco levnějšího, ale měli jsme to bez práce. Lodní výlet, na který jsme jeli s Viktorem, proběhl podle představ a zejména potápění v Sárijských jeskyních jsme si moc užili.

Karel Jiránek
10.08.2018