Recenze - POPI

Zobrazit ubytování
8,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 9
STRAVA 10
jedinečný Karpathos

Karpathos je naše srdeční záležitost, můžeme jen doporučit, kdo hledá klid, krásné pláže a milé lidi, bude spokojený. Příště bychom asi volili individuální cestování, přece jen nabídka na internetu a variabilita ubytování během jedné dovolené je k nezaplacení.

Poloha

Hned naproti výborná taverna Kipos, skvělý gyros na náměstí v Taka taka. Arkassa je výborné výchozí středisko pro cesty na jižní pláže. Rozhodně se vyplatí půjčit si auto. Místní pláž Ag.Nikolaos jsme využili pouze jednou, na náš vkus hodně přeplněná.

Ubytování

Pokoj prostorný, koupelna opravdu nádherná. Nevyhovující, tvrdá přistýlka. Jednotlivé pokoje těsně vedle sebe, na terase hned vidíte z obou stran sousedy a pokud máte smůlu na hlučné Slovince, užijete si i večer :-) Bazén většinou plný dětí, nevyužívali jsem. Internet nám nefungoval ani na jednom přístroji.

Stravování

V Arkasse velké množství taveren, doporučujeme navštívit i výborné rybí taverny v blízkém Finiki. Velice se nám líbila také poměrně nová taverna Kedros - velmi sympatický majitel a vynikající jídlo.

Další služby

Měli jsme smůlu při ubytování, kdy jsme na pokoj čekali asi 6 hodin, i přesto, že byl pokoj od 5 hodin ráno prázdný, což při odletu ve 3 hodiny ráno a s dětmi nebylo nic příjemného. Paní majitelka není moc sympatická paní. Pobytová taxa se platí za 3* hotel.

Šejbl
28.08.2018