Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 15. 6. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Kerveli - Platanaki na ostrově Samos

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

3 důvody, proč si Kerveli - Platanaki zamilujete:

Dvě sousedící pláže Kerveli a Platanaki pláže pokrývají placaté oblázky, takže je voda v moři na obou plážích mimořádně čistá.

Místní pobřeží zdobí půvabný ostrůvek Kassonisi. Stačí přebrodit mělké moře, které ho odděluje od pevniny, a bude vám patřit.

Noční pohled na protilehlé, tisíci světly zářící turecké pobřeží s městem Kusadasi je přímo hypnotizující.

Poznejte Kerveli - Platanaki

Východní pobřeží ostrova Samos zdobí dvě sousedící pláže Kerveli a Platanaki. Obě pláže pokrývají placaté oblázky a pohádkovou atmosféru dotváří půvabný ostrůvek Kassonisi, který nedaleko pláží vystupuje z moře. V létě panuje v Kerveli-Platanaki přímo ukázkové počasí. Od poloviny června až do září prakticky neprší a teploměry stabilně ukazují kolem 30 °C. Moře je díky oblázkům mimořádně čisté a na vrcholu sezóny mívá krásných 25 °C. Samotná vesnička Kerveli je tiché místečko s pár tavernami a bary. Sem se prostě jezdí relaxovat. Větší povyražení vám nabídne až nedaleké městečko Paleokastro (asi 6 km), kde je nabídka obchodů, taveren a klubů bohatší.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku