Kokkari na ostrově Samos

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

1 zájezdů

3 důvody, proč si Kokkari zamilujete:

Jedinečnost letoviska podtrhují dvě krásné oblázkové pláže. O kousek dál pak leží další dvě, Tsamadou a Lemonakia, které patří k nejhezčím na ostrově.

Srdcem starého města je malé náměstí zaplněné kavárenskými stolky. Klikaté uličky vás starou zástavbou zavedou až na pobřežní promenádu.

Kokkari je turistickým centrem celé oblasti, takže vás na každém kroku bude šramot klubů, barů a diskoték lákat na taneční parket.

Poznejte Kokkari

Severovýchodní pobřeží ostrova Samos zdobí oblíbené prázdninové letovisko Kokkari. Město je turistickým centrem celé oblasti, takže tu obzvlášť na pobřežní promenádě bývá docela živo. Hlavním lákadlem Kokkari jsou však dvě nádherné oblázkové pláže mezi skalnatými výběžky. Až je poznáte do posledního kamínku popojděte o 2 km dál. Narazíte na Tsamadou a Lemonakia, dvě další pláže, které patří k těm nejkrásnějším na celém ostrově. Po koupání nevynechejte procházku po promenádě. Obklopují ji restaurace, taverny i bary a navazuje na ni centrum starého města s malým rybářským přístavem. Srdcem městečka je pak náměstíčko poseté zaplněnými stolky a židlemi místních kavárniček.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

FRINI

3.června 8 dní Bez stravování
-10%
15 990 Kč / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu