Recenze - MARIOS

Zobrazit ubytování
8
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 10
Studia za dobrou cenu pro nenáročné cestovatele

Jsme spíše dobrodruzi, k dovolené u nás neodmyslitelně patří pronájem automobilu a cestování po celém ostrově. Výběr padl na Korfu pro jeho úžasné pláže s pozvolným vstupem do moře, které jsou dokonalé pro děti. Tím pádem dovolená naprosto splnila naše očekávání. Musíte počítat s tím, že cena odpovídá kvalitě. Studia Marios jsou opravdu vhodná pro nenáročné klienty, kteří ubytování využívají jen k přespání. Vybavení je starší a skromné. Body dávám za přítomnost toasteru a trouby na pečení v kuchyni (bez problémů jsem upekla kuřecí paličky, nebo ohřála pizzu). Je nutné mít vlastní prostředek na nádobí, houbičku a utěrku. Ostrý nůž se Vám bude hodit též. Co mi vadilo byla plíseň ve skříňce pod dřezem, kde měl být schovaný odpadkový koš. Prostě jsme ho nechali venku a skříň vůbec neotvírali. Plíseň měli v pokoji bohužel i další kolegové ze zájezdu. Další mínus dávám za teplou vodu ta se musela nechat velmi velmi dlouho odtéct a pár dní tekla večer jen studená. Na druhou stranu je tam k dispozici úžasná zahrada, pro dítě naprosto ideální. Od pláže je to dál, ale menší pláž v téhle části Sidari nám naprosto vyhovovala. Moře tu není tak průzračné jako jinde na ostrově ale taky je to pěkné koupání.

Poloha

Od pláže dál, ale šlo to i s 3letou dcerou. Blízko supermarketu a restaurací. Jezdí zde i autobus do různých míst na ostrově, zastávka nedaleko.

Stravování

Kuchyň nedisponuje velkou zásobou nádobí, ale pokud si tak jako my chcete pár dní uvařit sami zvládnete to. Jinak je tam spousta restaurací okolo i fast foody s gyrosem kde se dá najíst poměrně levně. V zahradě je grill stačí se domluvit s majitelem a můžete i grillovat.

Další služby

Delegáta byla velmi příjemná paní. Pro klienty, kteří nejsou schopni si ostrov procestovat sami nabízí dostatek výletů a předá spoustu informací.

Markéta
22.07.2018