Jedno dítě zcela zdarma (letenka i pobyt) pouze do 30. dubna (u vybraných pobytů).

O Agios Stefanos

4 zájezdů

Agios Stefanos je malé půvabné letovisko na severozápadním pobřeží Korfu, které vzniklo na místě malé rybářské osady. Jeho hlavní předností je okouzlující písečná pláž v délce asi dvou kilometrů s pozvolným vstupem do moře. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi, seniory, i pro všechny věkové kategorie, které upřednostňují místa dosud nedotčená masovým turismem.
Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky (cca 7 €) a provozovat řadu vodních sportů včetně parasailingu. Ani v hlavní sezóně není obtížné najít na pláži soukromí. Pobyt v Agios Stefanos Vám zpestří nádherné výhledy na západy slunce a na čtyři malé ostrůvky, z nichž tři jsou stále obydleny.

Architektura je v souladu s přírodním prostředím bez velkých a hlučných hotelových komplexů. V centru se nachází řada útulných taveren, kaváren, cukrárna, pekárna a obchůdky se suvenýry, s oděvy a zlatnictví. Stánky s občerstvením a kavárny naleznete i na pláži.

V okolí Agios Stefanos se nalézají další zajímavá místa, blízká vesnice Avliotes (cca 4 km) a přímořská osada Arillas. Pronájem dopravního prostředku Vám umožní navštívit další krásné pláže v okolí, např. pláž Arillas, Agios Georgios Pagon nebo pláž v Sidari. Přibližně 20 minut od centra se nachází přístav. Odtud vyplouvají čluny, které zajišťují pravidelnou dopravu na tři blízké obydlené ostrovy, které jsou součástí souostroví Dhiapondia.

Transfer

Transfer z letiště (cca 40 km) potrvá asi 1 h. 30 minut (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Agios Stefanos

Taverny, restaurace, bary, obchody, pekárna, internetová kavárna, bankomaty, lékař dojíždí z blízkého Sidari, poštovní schránka, obchody se suvenýry, butik, zlatnictví, středisko vodních sportů včetně pronájmu kajaků, šlapadel, člunů a parasailingu. Možnost pronájmu dopravních prostředků a výletů přes zástupce Viamare. V místě je i půjčovna čtyřkolek a kol.
Ve 4 km vzdálené vesnici Avliotes naleznete další obchody, taverny a lékárnu.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

Vlajka země Řecko
Oficiální název Řecká (Helénská) republika
Datum založení 1946
Hlavní město Athény (Athínai)
Měna Euro (€)
Rozloha 131 944 km2
Nejvyšší hora Mytikas v pohoří Olympos (2917 m n. m.)
Náboženství Řecké ortodoxní 98 %
Oficiální jazyk Řečtina
Časový posun + 1 hodina

ARGIRIS

30.května 12 dní Bez stravování
-10%
13 690 / os.

PARALIA II

10.června 11 dní Bez stravování
-35%
8 990 / os.

SPIROS A MARIA

6.června 8 dní Bez stravování
-42%
7 990 Kč / os.

EVINOS

14.května 17 dní Bez stravování
-38%
8 990 Kč / os.