LAST MINUTE LÉTO 2021 - SLEVY AŽ 46 %    |    PŘIPOJIŠTĚNÍ COVID-19

O letovisku Benitses

2 zájezdů

Letovisko Benitses bylo původně malá vesnice, jejíž obyvatelé se živili především rybolovem. Ačkoliv se později stalo vyhledávaným turistickým resortem, stále si zachovává svojí původní poklidnou atmosféru a proto je vhodným místem k odpočinku. Je situované na východním pobřeží ostrova Korfu a vzdálené pouhých cca 12 km od hlavního města Korfu, kam se lze dostat místní autobusovou dopravou. Celá oblast je obklopena krásnou zelenající se krajinou, která nabízí svým návštěvníkům spoustu možností pro pěší výlety do okolí této malebné přímořské osady. Za návštěvu stojí určitě také místní Muzeum mušlí, kde lze kromě různých lastur a schránek obdivovat unikátní mořské živočichy.

Pobřeží Benitses je lemováno převážně oblázkovými nebo kamenitými plážemi, které byly pro své čisté a průzračné moře oceněny modrou vlajkou EU. Místní i okolní pláže jsou vhodné pro šnorchlování a potápění. Jejich nespornou výhodou je to, že i během hlavní sezóny nebývají přeplněné. Nechybí zde provozovny vodních sportů a k pronajmutí slunečníky a lehátka. Z malého přístavu odplouvají čluny, jenž pořádají výlety na nedalekou řeckou pevninu a nebo do hlavního města ostrova Korfu.

Transfer

Transfer z letiště (cca 10 km) potrvá asi 25 min. (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o KORFU - BENITSES

Taverny, restaurace, kavárny, bary, informační centrum, supermarkety, ochody se suvenýry, internetové kavárny, lékař, lékárna, půjčovna jízdních kol, internetové kavárny.

Zástupce Viamare do místa dojíždí jen na základě telefonické výzvy.

Vlajka země Řecko
Oficiální název Řecká (Helénská) republika
Datum založení 1946
Hlavní město Athény (Athínai)
Měna Euro (€)
Rozloha 131 944 km2
Nejvyšší hora Mytikas v pohoří Olympos (2917 m n. m.)
Náboženství Řecké ortodoxní 98 %
Oficiální jazyk Řečtina
Časový posun + 1 hodina

LOUIS IONIAN SUN

4.srpna 8 dní All inclusive
-15%
21 151 / os.

POTAMAKI BEACH

21.srpna 5 dní Polopenze
-15%
12 779 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu