Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 15. 6. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]family.cz.

Recenze - PARALIA II

Zobrazit ubytování
7,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 6
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Krásné,klidné místo,příjemní lidé

Skvěle jsme si odpočinuli a vzbudit se pohledem na moře a pochopitelně s tím i usínat. Dýchat vůni moře,sledovat z balkónu východ i západ slunce. Paráda

Poloha

Všude čisto, krásný výhled,pláž pár kroků.Lehátka a slunečníky zdarma,pokud si dáte lunch v taverně. Jídlo nebylo dráhé a kvalita opravdeu super.Možnost sprchy a použití toalet. Méně hvězdiček jsem dala jen pro ro,že kromě spousty taveren nebylo moc kam jít. Delší vzdálenosti jsme ve vedru nezvládli. Ale to je náš problém.

Ubytování

standard. Už jsme s vaší společností byli mockrát. Někdy lepší,někdy horší,ale vždy dobrá kvalita.

Stravování

Stravovali jsme se v poledne v Mistral-měli jsme zadarmo lehátka:-) stejná možnost byla i vedle u Wave,kde bylo jídlo také čerstvé,kvalitní a cena dobrá.Ráno jsme si chodili do pekárny pro chléb.Prostě spokojeni

Další služby

Nevím,jak hodnotit služby,protože jsme kromě klimatizace o nic tentokrát nežádali. Byli jsme již v červnu na Peloponés,tam jsme si to projeli. Na Korfu jsme pouze odpočívali.

Marie Benešová
06.08.2018