Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 15. 6. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Korinos Beach na Olympské riviéře

Zjistěte vše o tomto klidném letovisku

1 zájezdů

3 důvody, proč si Korinos Beach zamilujete:

Poklidná atmosféra bez hlučných barů a diskoték vám dovolí relaxovat a čerpat energii ze sluníčka a uklidňujícího šumu mořských vln.

Na dlouhé písečné pláži Korinos Beach prolenošíte klidně celé dny a za útratu v plážovém baru vám tu rádi půjčí lehátko i se slunečníkem.

Krev v žilách vám rozproudí jízda na vodních lyžích nebo windsurfing. Na souši si parádně zajezdíte na kole. Místní pohoří jsou protkána turistickými trasami.

Poznejte Korinos Beach

Pokud je pohoda a klid tím, po čem během letní dovolené nejvíc prahnete, zvolte si za cíl své letní cesty Korinos Beach na Olympské riviéře. Lenošit tu budete na dlouhé písečné pláži Korinos Beach. Za útratu v plážovém baru vám tu půjčí i lehátko se slunečníkem a až zatoužíte po troše pohybu, vyzkoušíte windsurfing nebo se svezete na vodních lyžích. Za dalším parádním koupáním vás autobus zaveze do sousední Paralie, kde na vás čeká několik písčitých pláží s pozvolným vstupem do moře. Do Korinos Beach se jezdí hlavně relaxovat a čerpat energii ze sluníčka a mořských vln. Žádné hlučné bary ani roztančené diskotéky tu nenajdete, jen pár poklidných taveren s místními specialitami. Za nákupy či zábavou se autobusem svezte do sousedních středisek Paralia nebo Katerini. Na tradičních trzích tam pořídíte vynikající olivy, sýry, ryby a další místní speciality.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

ANAIS

2.července 12 dní Polopenze
-8%
20 990 / os.