Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 15. 6. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Město Kos na ostrově Kos

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

1 zájezdů

3 důvody, proč si město Kos zamilujete:

Dopoledne prolenošíte na městské oblázkové pláži a odpoledne se vydáte na nedalekou písčito-oblázkovou pláž Lambi.

Historie města Kos sahá až do 4. století před naším letopočtem a městské uličky vás spolehlivě provedou po nejvzácnějších památkách.

Taverny, kavárny, restaurace, noční kluby, diskotéky a bary se tu 24 hodin denně starají o vaši zábavu.

Poznejte město Kos

Ostrov Kos a jeho stejnojmenné hlavní město je jednou velkou památkou. Město ve východní části ostrova je plné architektonických skvostů, jejichž historie sahá až do 4. století před naším letopočtem. Kos však není jen o historii, je hlavně o zábavě a koupání. Dopoledne prolenošíte na městské oblázkové pláži a odpoledne se vydáte na nedalekou písčito-oblázkovou pláž Lambi. Ta vám nabídne písek s občasnými oblázky, lehátka, slunečníky, snackbary a široké možnosti vodního vyžití. Po koupání vás úzké uličky provedou po nejvzácnějších památkách města. Narazíte tu na Hrad rytířů Řádu sv. Jana s pozůstatky z doby antické, starobylý amfiteátr s kulatým hledištěm, zbytky římských lázní nebo mešitu. Za vidění stojí i starověká Agora – tržiště ze 3. - 4. století př. n. l. – nebo Hippokratův platan, který údajně zasadil sám Hippokratés – nejslavnější lékař starověku. Den pak zakončíte v taverně, kavárně, restauraci, nočním klubu nebo na diskotéce, kde se budete bavit klidně až do rána.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

GAIA GARDEN

3.července 9 dní All inclusive
25 890 / os.