LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - AEOLOS BEACH

7,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 7
OKOLÍ 6
STRAVA 9
Vybraný rezort v podstatě skvělý, práce delegáta v podstatě žádná

Dovolená nám přinesla dobrý pocit ze stráveného času v rezortu i další poznatky z historie Řecka

Poloha

V okolí hotelu není nic, za to v blízkosti je zastávka autobusu, který jezdil velmi pravidelně do Kosu ( ze znamosti Řecka opravdu více méně na uvedený čas) a v Kosu pak další možnosti dopravy dál např. na Asklepion. Moře a pláž písčitokamenitá, pozvolné dno, takže i v počátku června moře je vyhřáté na příjemnou teplotu cca na 22 stupňů.

Ubytování

Ubytování i poloha vůči přístupu k moři velmi dobrá

Stravování

Stravování bylo opravdu na více než slušné úrovni, zvláště bylo pěkné podávání oběda v restauraci u moře, snídaně a večeře pak v hotelové budově, kde jsme byli ubytováni. Taverny v okolí hotelu žádné, na tyto služby však bylo možné zajet do Kosu, velmi sympatického, příjemného města, které nabízí i dost možností seznámení se s historií, kterou zrovna my preferujeme ( muzeum, římskou vilu, odeon, agory atd)

Další služby

Hotelové služby ochota personálu hotelu by snesla hodnocení i 10, práce delegáta snad nelze hodnotit, protože byl v podstatě neviditelný ( na letišti držel viditelně ceduli CK Brenna a až po hlasitém volání zda je tu zástupce za VVT a Travel Famili otočila ceduli v ruce a nasměrovala nás na spoj. Dále nás na hotelu kontaktovala cca na 5 minut, kde sdělila info k zapůjčení aut a případných nabízených výletů.Info k pokynům k odletu jsme si s ní vytelefonovali z našeho podnětu, protože byť na nástěnce hotelu byla tabulka, kde tyto pokyny měly být zapsány, nebylo nic. Prostě práce delegáta snižuje ohodnocení cca o 3 hvězdy.

Petr
11.06.2022