Recenze - IONIKOS

Zobrazit ubytování
3,8
UBYTOVÁNÍ 3
SLUŽBY 1
OKOLÍ 10
STRAVA 1
Kos, Ionikos

Krásný ostrov, průzračné moře, byli jsme moc spokojeni.

Poloha

Pláž krásná, moře čisté, průzračné, bazén u hotelu super.Tomuto nelze nic vytknout!

Ubytování

Hotel staršího typu, na balkóně není možné pověsit prádlo, plavky jsme sušily přehozené přes židle.Starší ošuntělé vybavení, koupelna hrozná.I když zde byl sprchový kout, byl hrozně malý, sprcha nedržela, zažraná špína ve vaničce i na dveřích sprchového koutu.Postele byly dobré, nádherný výhled na moře a bazén.

Stravování

Jezdíme zasádně bez stravy, ale nyní byla u pobytů snídaně. Pořád stejné plátek nějakého salámu, sýr, máslo,med, marmeláda, 1 bulka, 1 vejce natvrdo.To jsem nejedla, po celou dobu pobytu jsem zahlédla, že lidi vejce vraceli, neboť zapáchaly.Celý týden kousek buchty, každý den stejné.

Další služby

Delegáta jsme vůbec neviděli, po příletu jsme byli delegátkou Vtt odkázáni na minibus, s tím že máme v 7 hodin večer informační schůzku, nic víc o ubytování atd. Přijeli jsme do hotelu, nikde nikdo, lítali jsme jak blbci okolo hotelu a nebýt toho, že syn umí anglicky, tak máme asi smůlu.Na schůzku jsme už radši nešli.Den před odletem jsme očekávali informace o odjezdu, ale u recepce byly vcelku zavádějící informace, kdy bylo napsáno že odjezdy jsou v 7.45, ale týden před naším odletem byl odjezd v 7.20.Tak jsme byli zmatení, že jsme raději čekali u hotelu již v 7.20. Odjezd byl nakonec 7.45, opět bez delegáta.

Pavlína Šípková
09.09.2018