LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - IONIKOS

7,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 7
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Klidná dovolená

Letos jsme navštívili ostrov Kos podruhé. Vloni jsme byli ubytováni v Anastázii na opačném konci Kefalosu. Celá část Kefalosu patří ke klidnějším, bez přeplněných pláží a s průzračným, čistým mořem. Opět jsme si půjčili auto a navštívili nádherné pláže - Diamond beach, Kohilari, Tripiti. Na ostrově hodně fouká, proto jsou i na těchto plážích vysoké vlny.

Poloha

Okolí hotelu je čisté, udržované. Bazén je však public, proto je občas problém najít volná lehátka. Chodí tam lidé z pláže.

Ubytování

Hotel je malý, čistý. Moc jsme se ale nevyspali, pravidelným budíčkem byl kolem 6.hod ranní úklid kolem bazénu a švitoření personálu. Měli jsme krajní pokoj v 1.patře hned u dveří, které vedly k bazénu a neměly tlumení při zavírání, takže nás budilo třískání dveří. Malé dítě by se po obědě nevyspalo.

Stravování

Pravidelně stejné snídaně nám nevadily, jsou uvedeny v popisu,tak jsme s nimi počítali. Obsluha byla ochotná, na požádání nám donesli mléko navíc nebo bylo možno si objednat místo kávy cappuccino.

Další služby

S pronájmem auta jsme byli spokojeni. S wifi raději nepočítejte. Nefungovala ani u bazénu s odůvodněním, že na baru pouští písničky přes youtube, tak je slabý signál.... Paní delegátka nám poradila akorát, ať si s notebookem zajdeme k vedlejšímu hotelu Zafira.

Jana
29.07.2018