O letovisku Tigaki

Letovisko Tigaki se nalézá na severním pobřeží ostrova Kos. Od hlavního města Kos ho dělí 12 km. Mezi oběma místy funguje pravidelná autobusová doprava. Jedná se spíše o klidné místo ideální pro odpočinek, které ale nabízí svým návštěvníkům vše, co by mohly během své dovolené potřebovat.
Celá oblast je protkána bujnou vegetací a je známá především díky 10 km dlouhé pláži s průzračně křišťálovou vodou, která byla již mnohokrát oceněna modrou vlajkou EU. Pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi.

Tigaki nabízí svým návštěvníkům také spoustu možností jak si zpestřit svojí dovolenou. Ideální povětrností podmínky lákají milovníky windsurfingu a jachtingu. Cílem pěších výletů po okolí se mohou stát nedaleké mokřady, kde sídlí hejna vzácných ptáků. Procházku je možné zakončit v některé z místních taveren. V místě jsou také obchody, kde lze zakoupit vše potřebné od suvenýrů až po potraviny.

Transfer

Transfer z letiště (cca 17 km) potrvá asi 35 minut (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o KOS - TIGAKI

Pláž dlouhá 10 km s možností pronájmu slunečníků a lehátek. Taverny, bary, diskotéky, obchody, bankomat, vodní sporty, lékař. Lékárna je v nedalekém hlavním městě Kos.

Zástupce Viamare do místa dojíždí jen na základě telefonické výzvy.

Vlajka země Řecko
Oficiální název Řecká (Helénská) republika
Datum založení 1946
Hlavní město Athény (Athínai)
Měna Euro (€)
Rozloha 131 944 km2
Nejvyšší hora Mytikas v pohoří Olympos (2917 m n. m.)
Náboženství Řecké ortodoxní 98 %
Oficiální jazyk Řečtina
Časový posun + 1 hodina