LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - BALI VILLAGE

8,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Místo kde vítr nefouká, nejsou vlny a slunce Vás provází celý den = BALI.

Hotel Bali Beach and Village je situován v kopci nad překrásnou zátokou. Místo je chráněno před vlnami, takže vhodné i pro rodiny s malými dětmi. Vítr tu téměř nefoukal (což bylo pro mne zklamání), proto i teplota na tomto chráněném místě byla vyšší, než je pro ostatní místa Kréty obvyklé. Celkově hotel odpovídá 3* hotelu. Celkový dojen kazí pouze to, že klientelu hotelu tvoří turisté ruské národnosti, kteří jsou dosti hluční, roztahovali se po celé pláži i na okraji moře, takže někdy nebylo ani místo , kudy jít do vody. Stejný problém byl i při čerpání All inclusivae - stáli před jídelnou již s dostatečným předstihem, aby měli místa a dost toho na ně zbylo!! I když museli vidět, že personál kuchyně neustále jídlo doplňuje a byl ho dostatek, až do konce podávání jídel.

Poloha

V bezprostřední blízkosti hotelu je několik obchůdků, taveren a pekařství. Pláž je písečná, sevřená mezi skalisky, takže zde nejsou vlny. Plážový servis za poplatek. Kdo chce více, muže jet vláčkem, který jezdí cca každou hodinu a spojuje celé Bali.

Ubytování

Ubytování odpovídalo hotelu 3*. Každý den bylo uklizeno a ručníky a povlečení byly měněny každé 3 dny. Jediný nedostatek byla koupelna, kde sprchový kout byl tak malý, že při při každém pohybu jste polili celou koupelnu. Ubytovaní jsme byli až nahoře na kopci, takže na pláž vedlo určitě více než 200 schodů. Věděli jsme to, ale i přes to vynést kufry do takové výšky byla dřina . Hotel je zcela nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí, starší lidi a pro rodiny s malými dětmi - nikde není výtah!! Takže kočárky stály v hotelové recepci.

Stravování

Stravování All inclusive bylo chutné a vždy si bylo z čeho vybrat. Zastoupena byla samozřejmě i řecká kuchyně.

Další služby

Služby delegáta pana Žižky hodnotím na výbornou - je to člověk na svém místě. Dále velice kladně hodnotíme odvoz z letiště do hotelu a zpět - zajištěno v obou směrech soukr. luxustním mikrobusem a velmi ochotným řidičem.

Renáta Davídková
29.07.2018