SLEVY AŽ 45% NA LÉTO 2021 + 6 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ UHRADĚ DO 30. 11.

Recenze - DAMNONI BAY

Zobrazit ubytování
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Splnilo naše očekávání

Velmi dobrý, počasí ( vítr jenom první a poslední den) vyšlo lépe než jsme počítali. Polopenze nám umožňuje celodenní volný pobyt podle našeho plánu, přičemž snídaně a večeře je zajištěna. Služby, zajištění půjčení auta a jeho vrácení, velmi vstřícné. Celkový dojem - splnili jsme si vše co jsme si naplánovali.

Poloha

V místě jsme již byli a tak jsme věděli kam jedeme. Milé bylo, že se nic v místě nezměnilo k horšímu, naopak vstup na pláž Amoundi byl lépe upraven, v místě čisto a obvyklé služby ( WC, sprchy, občerstvení) v místě dostupné.

Ubytování

Standardní vybavení hotelu ve vybrané kategorii, celkový stav vybavení pokoje odpovídal obvyklé úrovni ve srovnání s jinými místy, která jsme navštívili. Mírné nedorozumění s termínem provádění a kvalitou úklidu pokoje. ( v 9,00 přišla paní, že bude uklízet, domluvili jsme se, že to teď nením vhodné, navrhla jiný termín v 15,00 hod, což jsme akceptovali, ale nepřišla nakonec uklidit vůbec. Informovali jsme o stavu delegátku, pak to již probíhalo bezproblému.

Stravování

Snídaně i večeře v hotelu nám velmi vyhovovali ( výběr i množství), snad jenom káva v hotelu by mohla být v poněkud lepší kvalitě. Protože jsme cestovali po jižním pobřeží místní taverny jsme nenavštívili.

Další služby

Velmi vstřícná, poradila nám při půjčení vozu, prohlédla naši smlouvu a potvrdila nám, že je vše OK.Problém s úklidem vyřídila okamžitě, následující den bylo vše vpořádku.

Svatopluk Rozehnal
30.09.2018