SLEVY AŽ 40% NA LÉTO 2021 + 5 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ ÚHRADĚ DO 31. 01.

Recenze - DAMNONI BAY

Zobrazit ubytování
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
V Řecku jsme byli po 26, na Krétě po 6. Opět nezklamala. Vrátíme se.

Do Řecka se vracíme každý rok. Nikdy nezklamalo. Kréta je nádherná a zážitky jsou jen a jen pozitivní. Každé letovisko má svá specifika, Damnoni se zálivem, horami a nádherným mořem je nezapomenutelné. Nenašli jsme nic, co by nám dovolenou nějakým způsobem znepříjemnilo.

Poloha

Malá, naprosto klidná vesnička s překrásným okolím, nádhernými výhledy a čistým a průzračným mořem. Uklizené, čisté a nepřeplněné pláže.

Ubytování

Příjemný rodinný hotel s dobrou náladou, vybavení starší, pravidelný úklid, čisto. Poloha s překrásným výhledem na záliv kompenzuje delší cestu k moři. Zpáteční cestu od moře zakončuje 75 schodů, ale odměnou je minimálně zaplněný, k mému překvapení většinou prázdný, udržovaný a čistý bazén.

Stravování

Strava dostačující, vždy se nechá vybrat. Výtka snad jen ke snídaním, kdy denně byla, mimo jiné, na tvrdo vařená vajíčka, i když se dají s trochou vydané energie, připravit na několik způsobů. Ale ruku na srdce: Jak snídáme doma??Taverny několik kroků od pláže - vynikající řecká kuchyně, ochota, pozornost a srdečnost jsou samozřejmostí.

Další služby

Naprostá spokojenost, bez připomínek. Delegátka příjemná, přesná a ochotná.

Dana Jarošová
01.09.2018