SLEVY AŽ 45% NA LÉTO 2021 + 6 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ UHRADĚ DO 31. 12.

Recenze - DAMNONI BAY

Zobrazit ubytování
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Naprostá spokojenost

Krásná dovolená mezi mořem a horami v příjemném a klidném prostředí hotelu s rodinnou atmosférou.

Poloha

Hotel je na velmi klidném místě. Pláž je snadno dostupná pěšky (asi 10 minut). Na písčitou pláž navazují skaliska, takže je tu i možnost šnorchlování mezi skalami.Z hotelu je krásný výhled na moře a na okolní hory. Přes olivový háj je možné dojít do Plakias (asi 2 km). Na výlety do vzdálenějšího okolí jsme využívali auto z půjčovny.

Ubytování

Jednoduše a prakticky vybavený pokoj s terasou s výhledem na moře. Vybavení je sice starší, ale plně funkční. Úklid byl prováděn denně s vyjímkou neděle, výměna ručníků a povlečení každý 3. den. Personál hotelu byl příjemný a vstřícný.Jediná nepříjemnost jsou komáři. Protože se necítíme dobře v uzavřených klimatizovaných prostorách, raději jsme v noci trvale větrali a spali jsme pod moskytiérou, kterou jsme si přivezli z domova.

Stravování

Měli jsme objednaný pobyt s polopenzí. Časové rozpětí snídaně a večeře nám vyhovovalo, protože umožňovalo i pozdější návrat z výletů. Jídla byl po celou dobu dostatek. Snídaně byla formou studeného bufetu. Pečivo bylo vždy čerstvé. U snídaně nikdy nechyběl řecký jogurt a řecká specialita - třešně v sirupu. Večeře byla také formou bufetu, vždy byla k dispozici polévka a výběr z několika teplých jídel - masových i tepelně upravené zeleniny. Kromě toho byl k dispozici dostatek syrové zeleniny.

Další služby

Jednání cestovní kanceláře bylo vstřícné již od objednávání zájezdu. Svoz na letiště v Praze i transfer do hotelu byl bez problémů.Delegátka Lenka Tučková je velice příjemná a sympatická. Vždy ochotně poskytla potřebné informace a zařídila, co bylo třeba.Vzhledem k tomu, že jsme měli už z domova zajištěné půjčení auta, využili jsme jen jednu možnost fakultativního výletu do soutěsky Samaria. Výlet byl profesionálně připravený, vše perfektně navazovalo, organizace byla dokonalá.

Karel Dudáček
15.08.2019