Recenze - DAMNONI BAY

Zobrazit ubytování
8,3
23 hodnocení
7,9
UBYTOVÁNÍ
8,7
SLUŽBY
8,7
OKOLÍ
7,7
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Naprostá spokojenost

Krásná dovolená mezi mořem a horami v příjemném a klidném prostředí hotelu s rodinnou atmosférou.

Celkový dojem

Krásná dovolená mezi mořem a horami v příjemném a klidném prostředí hotelu s rodinnou atmosférou.

Poloha

Hotel je na velmi klidném místě. Pláž je snadno dostupná pěšky (asi 10 minut). Na písčitou pláž navazují skaliska, takže je tu i možnost šnorchlování mezi skalami.Z hotelu je krásný výhled na moře a na okolní hory. Přes olivový háj je možné dojít do Plakias (asi 2 km). Na výlety do vzdálenějšího okolí jsme využívali auto z půjčovny.

Ubytování

Jednoduše a prakticky vybavený pokoj s terasou s výhledem na moře. Vybavení je sice starší, ale plně funkční. Úklid byl prováděn denně s vyjímkou neděle, výměna ručníků a povlečení každý 3. den. Personál hotelu byl příjemný a vstřícný.Jediná nepříjemnost jsou komáři. Protože se necítíme dobře v uzavřených klimatizovaných prostorách, raději jsme v noci trvale větrali a spali jsme pod moskytiérou, kterou jsme si přivezli z domova.

Stravování

Měli jsme objednaný pobyt s polopenzí. Časové rozpětí snídaně a večeře nám vyhovovalo, protože umožňovalo i pozdější návrat z výletů. Jídla byl po celou dobu dostatek. Snídaně byla formou studeného bufetu. Pečivo bylo vždy čerstvé. U snídaně nikdy nechyběl řecký jogurt a řecká specialita - třešně v sirupu. Večeře byla také formou bufetu, vždy byla k dispozici polévka a výběr z několika teplých jídel - masových i tepelně upravené zeleniny. Kromě toho byl k dispozici dostatek syrové zeleniny.

Další služby

Jednání cestovní kanceláře bylo vstřícné již od objednávání zájezdu. Svoz na letiště v Praze i transfer do hotelu byl bez problémů.Delegátka Lenka Tučková je velice příjemná a sympatická. Vždy ochotně poskytla potřebné informace a zařídila, co bylo třeba.Vzhledem k tomu, že jsme měli už z domova zajištěné půjčení auta, využili jsme jen jednu možnost fakultativního výletu do soutěsky Samaria. Výlet byl profesionálně připravený, vše perfektně navazovalo, organizace byla dokonalá.

Karel Dudáček
15.08.2019
7,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 6
dovolena splnila to,co jsme od ní očekavali

Pobyt v klidném prostředí,moře neskutečně čisté,hotel 350m od moře ,přístupová cesta neupravená,pro méně pohyblivé či hendikepované turisty není vhodná,ubytování a jídlo pro nenáročné klienty -my jsme byli spokojeni,okolní příroda ...

Celkový dojem

Pobyt v klidném prostředí,moře neskutečně čisté,hotel 350m od moře ,přístupová cesta neupravená,pro méně pohyblivé či hendikepované turisty není vhodná,ubytování a jídlo pro nenáročné klienty -my jsme byli spokojeni,okolní příroda nádherná.negativní dojem:V katalogu bylo uvedeno ,že slunečníky a lehátka u moře má hotel pro své klienty zdarma - tato informace byla mylná ,set 2 lehátka + slunečník za 6 euro , je možné instalovat i vlastní , je zde dostatek místa,což místní i turisté také využívali.

Poloha

okolní příroda nádherná ,umožňuje delší procházky po okolí,přístupová cesta k moři od hotelu k moři horší (asi 50m z celkové vzdálenosti 350m ),pláž písčitá a čístá ,opravdu udržovaná (ani cigaretové nedopalky v písku nebyly - slunečníky mají namontované popelníky) moře neskutečně čisté ,způsobené tím ,že zde vane vítr výhradně od pevniny do moře (severní),zatímco na severu Krety velké vlny,zde moře naprosto klidné.

Ubytování

v popisu hotelu stojí = pokoje s výhledem na moře,některé však mají výhled jen do bujné vegetace, rostoucí těsně před balkonem,což může pokazit jinak dobrý dojem s ubytováním které odpovídá **+,výměna ručníků a povlečení každý 3 den

Stravování

stravování na hotelu odpovídající kategorii hotelu,taverny u moře fungují pouze do večerních hodin ,než se setmí.

JAROSLAV BADIN
02.10.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Splnilo naše očekávání

Velmi dobrý, počasí ( vítr jenom první a poslední den) vyšlo lépe než jsme počítali. Polopenze nám umožňuje celodenní volný pobyt podle našeho plánu, přičemž snídaně a večeře je zajištěna. Služby, zajištění půjčení auta a jeho vrácení, ...

Celkový dojem

Velmi dobrý, počasí ( vítr jenom první a poslední den) vyšlo lépe než jsme počítali. Polopenze nám umožňuje celodenní volný pobyt podle našeho plánu, přičemž snídaně a večeře je zajištěna. Služby, zajištění půjčení auta a jeho vrácení, velmi vstřícné. Celkový dojem - splnili jsme si vše co jsme si naplánovali.

Poloha

V místě jsme již byli a tak jsme věděli kam jedeme. Milé bylo, že se nic v místě nezměnilo k horšímu, naopak vstup na pláž Amoundi byl lépe upraven, v místě čisto a obvyklé služby ( WC, sprchy, občerstvení) v místě dostupné.

Ubytování

Standardní vybavení hotelu ve vybrané kategorii, celkový stav vybavení pokoje odpovídal obvyklé úrovni ve srovnání s jinými místy, která jsme navštívili. Mírné nedorozumění s termínem provádění a kvalitou úklidu pokoje. ( v 9,00 přišla paní, že bude uklízet, domluvili jsme se, že to teď nením vhodné, navrhla jiný termín v 15,00 hod, což jsme akceptovali, ale nepřišla nakonec uklidit vůbec. Informovali jsme o stavu delegátku, pak to již probíhalo bezproblému.

Stravování

Snídaně i večeře v hotelu nám velmi vyhovovali ( výběr i množství), snad jenom káva v hotelu by mohla být v poněkud lepší kvalitě. Protože jsme cestovali po jižním pobřeží místní taverny jsme nenavštívili.

Další služby

Velmi vstřícná, poradila nám při půjčení vozu, prohlédla naši smlouvu a potvrdila nám, že je vše OK.Problém s úklidem vyřídila okamžitě, následující den bylo vše vpořádku.

Svatopluk Rozehnal
30.09.2018
7,5
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Fantazie

Krásné moře a úžasné pláže

Celkový dojem

Krásné moře a úžasné pláže

Alena
13.09.2018