Recenze - DAMNONI BAY

Zobrazit ubytování
8,2
22 hodnocení
7,8
UBYTOVÁNÍ
8,7
SLUŽBY
8,7
OKOLÍ
7,6
STRAVA
7,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 6
dovolena splnila to,co jsme od ní očekavali

Pobyt v klidném prostředí,moře neskutečně čisté,hotel 350m od moře ,přístupová cesta neupravená,pro méně pohyblivé či hendikepované turisty není vhodná,ubytování a jídlo pro nenáročné klienty -my jsme byli spokojeni,okolní příroda ...

Celkový dojem

Pobyt v klidném prostředí,moře neskutečně čisté,hotel 350m od moře ,přístupová cesta neupravená,pro méně pohyblivé či hendikepované turisty není vhodná,ubytování a jídlo pro nenáročné klienty -my jsme byli spokojeni,okolní příroda nádherná.negativní dojem:V katalogu bylo uvedeno ,že slunečníky a lehátka u moře má hotel pro své klienty zdarma - tato informace byla mylná ,set 2 lehátka + slunečník za 6 euro , je možné instalovat i vlastní , je zde dostatek místa,což místní i turisté také využívali.

Poloha

okolní příroda nádherná ,umožňuje delší procházky po okolí,přístupová cesta k moři od hotelu k moři horší (asi 50m z celkové vzdálenosti 350m ),pláž písčitá a čístá ,opravdu udržovaná (ani cigaretové nedopalky v písku nebyly - slunečníky mají namontované popelníky) moře neskutečně čisté ,způsobené tím ,že zde vane vítr výhradně od pevniny do moře (severní),zatímco na severu Krety velké vlny,zde moře naprosto klidné.

Ubytování

v popisu hotelu stojí = pokoje s výhledem na moře,některé však mají výhled jen do bujné vegetace, rostoucí těsně před balkonem,což může pokazit jinak dobrý dojem s ubytováním které odpovídá **+,výměna ručníků a povlečení každý 3 den

Stravování

stravování na hotelu odpovídající kategorii hotelu,taverny u moře fungují pouze do večerních hodin ,než se setmí.

JAROSLAV BADIN
02.10.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Splnilo naše očekávání

Velmi dobrý, počasí ( vítr jenom první a poslední den) vyšlo lépe než jsme počítali. Polopenze nám umožňuje celodenní volný pobyt podle našeho plánu, přičemž snídaně a večeře je zajištěna. Služby, zajištění půjčení auta a jeho vrácení, ...

Celkový dojem

Velmi dobrý, počasí ( vítr jenom první a poslední den) vyšlo lépe než jsme počítali. Polopenze nám umožňuje celodenní volný pobyt podle našeho plánu, přičemž snídaně a večeře je zajištěna. Služby, zajištění půjčení auta a jeho vrácení, velmi vstřícné. Celkový dojem - splnili jsme si vše co jsme si naplánovali.

Poloha

V místě jsme již byli a tak jsme věděli kam jedeme. Milé bylo, že se nic v místě nezměnilo k horšímu, naopak vstup na pláž Amoundi byl lépe upraven, v místě čisto a obvyklé služby ( WC, sprchy, občerstvení) v místě dostupné.

Ubytování

Standardní vybavení hotelu ve vybrané kategorii, celkový stav vybavení pokoje odpovídal obvyklé úrovni ve srovnání s jinými místy, která jsme navštívili. Mírné nedorozumění s termínem provádění a kvalitou úklidu pokoje. ( v 9,00 přišla paní, že bude uklízet, domluvili jsme se, že to teď nením vhodné, navrhla jiný termín v 15,00 hod, což jsme akceptovali, ale nepřišla nakonec uklidit vůbec. Informovali jsme o stavu delegátku, pak to již probíhalo bezproblému.

Stravování

Snídaně i večeře v hotelu nám velmi vyhovovali ( výběr i množství), snad jenom káva v hotelu by mohla být v poněkud lepší kvalitě. Protože jsme cestovali po jižním pobřeží místní taverny jsme nenavštívili.

Další služby

Velmi vstřícná, poradila nám při půjčení vozu, prohlédla naši smlouvu a potvrdila nám, že je vše OK.Problém s úklidem vyřídila okamžitě, následující den bylo vše vpořádku.

Svatopluk Rozehnal
30.09.2018
7,5
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Fantazie

Krásné moře a úžasné pláže

Celkový dojem

Krásné moře a úžasné pláže

Alena
13.09.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Krásna, pokojná dovolenka.

Veľmi pekné miesto, rada budem na túto dovolenku spomínať.

Celkový dojem

Veľmi pekné miesto, rada budem na túto dovolenku spomínať.

Poloha

Okolie je nádherné.Prešli sme všetky pláže v okolí, sú krásne - Damnoni je najkrajšia. Prešli sme sa blízkym i vzdialenejším okolím / Imbros,Elafonisi /, vyšli sme na neďaleký kopec s krásnym výhľadom - Timios Stavros. Škoda, že sme boli len na sedem dní.

Ubytování

Vybrala som tento hotel, vedela som koľko má hviezdičiek. Izbu sme potrebovali len na prespanie. Televízor nám určite nechýbal, pohľad z hotelovej terasy s milou obsluhou cez deň alebo večer bol určite krajší ako pohľad na TV.

Stravování

So stravou sme boli spokojní. Myslím,že ponuka zodpovedala hviezdičkám. Strava bola domáca, nám chutila, rozhodne sme neodchádzali hladní. Len chlieb sa nám zdal suchší,ale nebolo to nič hrozné.

Další služby

So službami delegáta sme boli veľmi spokojní - informácie, výlet, sprostredkovanie požičania auta.

Iveta Krauspeová
04.09.2018