Recenze - EUROPA

Zobrazit ubytování
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Paleochora = ideální lokalita

Hledáte-li kombinaci krásného prostředí, čistého azurového moře a mnoha příjemných taveren, není lepší místo pro rekreaci. Žádné obří hotely a umělé pseudo vesničky. Je zde více původního a turistikou nezničeného života městečka na pobřeží moře. Krásné moře, ubytování ve vile Europa a vynikající nabídka řeckých specialit v místních tavernách byly patrně rozhodujícími důvody, proč jsme Paleochoru letos navštívili již po čtvrté.

Poloha

Písčitá pláž, která se nachází přímo u ubytovacího zařízení, je v krásném zálivu s čistou vodou, vybavena slunečníky. Pro nákupy lze využít nedalekou samoobsluhu, pekárnu, případně další obchody v centru městečka.

Ubytování

Ubytování ve vile Europa bylo pro nás plně vyhovující, neboť patříme k těm, kteří si chtějí užít možnosti vařit si podle vlastích přání. Ta možnost byla doplněna i krásným výhledem na pláž, která leží přímo u ubytovacího zařízení. Možnost si zaplavat v bazénu a klimatizace je dalším bonusem.

Stravování

Spokojenost se stravováním byla vždy nejlepší, každodenně jsme navštěvovali místní taverny. Zvláště v restauraci Little Angel´s nás vídali velmi často, nabídka řeckých jídel vedla až k závislosti na vynikajícím jehněčím předkládaném na mnoho způsobů. Výhodou byla i možnost si nechat poradit majitelkou, původem z ČR, a doplnit si tak paletu gastronomických zážitků.

Další služby

Spokojenost s delegátkou hodnotíme jako nejlepší, zvláště si ceníme její obětavé pomoci manželce při zdravotní indisposici, která ji postihla.

Kučera Ladislav
26.07.2019