LAMON    hotel - recenze

Recenze

8,6
5 hodnocení
8,6 Ubytování
8,6 Služby
8,6 Okolí
8,6 Stravování
Řazení
8
Pohodová dovolená
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Vřele doporučuji tuto oblast Kréty i hotel. Počasí bylo větrné pouze první dva dny, ...
Celkový dojem
Vřele doporučuji tuto oblast Kréty i hotel. Počasí bylo větrné pouze první dva dny, zbytek dovolené bylo krásně teplo, ačkoliv jsme byli na dovolené až na přelomu září/října 2016. Moře též krásně vyhřáté, naprosto čisté a dokonalé. Oblast velice zajímavá se spoustou míst, které lze objevovat i pěší chůzí. Rozhodně doporučuji navštívit okolní pláže, Damnoni a Soudu, určitě stojí za to!!! Dále doporučuji navštívit dle našeho názoru nejlepší a nechutnější restauraci Gioma, která se nachází na konci ulice v zálivu a je s překrásným výhledem na západ slunce. Hotel je na dobré úrovni, pokoje udržované a čisté. Jediné, co chybí, jsou skleničky na pokoji a nám naprosto nevyhovovaly pružinové matrace, ze kterých jsme byli celí otlačení, ale to je vzhledem ke kráse dovolené zanedbatelné:-)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ludmila Poláková, 12.10.2016
10
Skvělé
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Plakias je naše oblíbené středisko na Krétě. Hotel Lamon je menší rodinný hotel. ...
Celkový dojem
Plakias je naše oblíbené středisko na Krétě. Hotel Lamon je menší rodinný hotel. Zařízení není nejnovější, ale na pokoji je stále čisto, a lednička, což je velká výhoda. Denně se uklízí a mění ručníky, obden i prostěradla. Snídaně jsou formou bufetu a perfektní. Jediné, co mě chybělo bylo čerstvé ovoce a citron do čaje. Pláže skvělé, dokonce 3 nuda pláže. Letos jsme bohužel měli smůlu, více než polovinu pobytu nám foukal silný vítr. Ale i přesto plánujeme další návštěvu Plakias.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva Slámová, 02.10.2016
7
Zdařilá dovolená
7 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Přes cestovní kancelář VIAMARE jsme jeli poprvé. Organizačně bylo vše dobře ...
Celkový dojem
Přes cestovní kancelář VIAMARE jsme jeli poprvé. Organizačně bylo vše dobře připravené. Lemon je menší útulný hotel, ubytování vcelku příjemné, denně úklid, po celou dobu pobytu čisto. Personál ochotný, bylo možno se s nimi domluvit, pokud jsme něco potřebovali. Měli jsme pouze snídani, byl vcelku solidní výběr. Bazén u hotelu byl malý, osvěžující + několik pohodlných lehátek. Písečná pláž, vzdálená pouhých 20 m, přes místní komunikaci. Velkou výhodou byl slunečník a lehátka pro CK VIAMARE zdarma!!! Po celou dobu našeho pobytu vál neustále silný vítr - moře dosti zvlněné, voda byla ale stále příjemná. Naše delegátka Petra od CK VIAMARE byla velice znalá místních poměrů, poskytla veškeré důležité informace a detailně popsala nabízené výlety.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Josef Kuběnka, 09.08.2016
9
Lamon Plakias červen 2016
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Před týdnem jsme se vrátili z letoviska Plakias, jedním slovem nádhera. Klidné ...
Celkový dojem
Před týdnem jsme se vrátili z letoviska Plakias, jedním slovem nádhera. Klidné letovisko, fantastická pláž Souda s několika taverničkami, pár lidí na pláži, klid a zase klid. Hotel pěkný, řecká klasika, ale perfektní čistota. Vynikající pan recepční, vše zařídí a výborná delegátka Petra, zatím nejlepší co jsem poznal, má přehled, informace, tak jak má být. Přijedeme zase.Děkujeme . J+L.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiří Vacula, 02.07.2016
9
Příjemný hotel.
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
S ubytováním v hotelu Lamon jsme byli velmi spokojeni. Pobyt předčil veškerá naše ...
Celkový dojem
S ubytováním v hotelu Lamon jsme byli velmi spokojeni. Pobyt předčil veškerá naše očekávání. Měli jsme pokoj s lodžií a výhledem na moře a pár kroků od pláže. Pokoje s výhledem na moře sice nejsou ještě renovované, jako pokoje v zadním traktu, ale nám to nevadilo. Pro nás bylo hodně důležité, že postele byly oddělené a široké (žádná trampolína), takže se nám na nich moc dobře spalo. Pokoje jsou prostorné s dostatkem úložných prostor a spoustou ramínek ve skříních. Koupelna je na řecké poměry taky dost velká. Dále je tam funkční lednička, která byla sice hodně namražená, ale po rychlém odmrazení byla tichá, že jsme o ní ani nevěděli. Televize byla starší, ale tu na dovolené nepotřebujeme. Klimatizace byla taky velmi tichá. Balkon byl prostorný se sušákem. U hotelu je taky bazén, který jsme ale nevyužili ani jednou. Úklid probíhal každý den včetně vynesení koše z koupelny. Převlékání ložního prádla a výměna ručníků proběhla každý druhý den. Snídaně v hotelu mají být rozšířené kontinentální, ale byly tak bohaté, že by se za ně nemusel stydět ani leckterý hotel s All. Personál byl příjemný a přívětivý a ochotný. Hotel má vlastní slunečníky a lehátka hned před hotelem a pro klienty CK Viamare jsou zdarma. V tomto místě je pláž sice oblázková, ale není problém kousek popojít a najít si místo na písečné pláži, která není přeplněná. Na to, že jde jenom o 2* hotel, tak pro nás neměl chybu a moc se nám tam líbilo.Pláž není přeplněná a kdo nemá chuť využívat placené slunečníky, tak si najde na pláži svoje místečko.Výlety jsme nevyužili. Měli jsme půjčené auto na 5 dní a cestovali jsme po vlastní ose. Plakias je příjemné městečko se spoustou obchodů, taveren, pekárnou, cukrárnou, lékárnami, poštou atd.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Věra Č., 07.10.2015

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour