Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 15. 6. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

O Kalamaki

Středisko Kalamaki leží na východním konci zátoky Laganas na jihovýchodním pobřeží ostrova Zakynthos asi 7 km od hlavního města Zakynthos. Na hlavní třídě letoviska Kalamaki najdete řadu obchůdků se suvenýry, bary a tavereny. Toto klidné letovisko využívají i rodiny s dětmi.

Zdejší pláže jsou opravdu krásné a jsou tvořeny jemným pískem s pozvolným vstupem do moře. Díky poloze sem připlouvají klást svá vajíčka želvy Caretta-Caretta. Proto zde nenajdete adrenalinové sporty, které někdy mohou narušit do té doby klidnou dovolenou. Nedaleko je však nejrušnější letovisko ostrova Laganas. Takže pokud zatoužíte po zábavě a rušném nočním životě, máte vše na dosah ruky.

Transfer

Na letišti Zakynthos Vás bude očekávat zástupce Viamare. Cesta do Kalamaki (cca 6 km) potrvá asi 10 minut (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o ZAKYTNHOS - KALAMAKI

Bary, taverny s tradiční řekou kuchyní, směnárna, pekárna, obchody se suvenýry, obchůdky s keramikou a cukrovím vyrobeným z medu a mandlí. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Možnost pronájmu dopravních prostředků a rezervace výletů přes zástupce Viamare.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

Vlajka země Řecko
Oficiální název Řecká (Helénská) republika
Datum založení 1946
Hlavní město Athény (Athínai)
Měna Euro (€)
Rozloha 131 944 km2
Nejvyšší hora Mytikas v pohoří Olympos (2917 m n. m.)
Náboženství Řecké ortodoxní 98 %
Oficiální jazyk Řečtina
Časový posun + 1 hodina